LEW 2022 rok

I kwartał

Miłość :

W twoim związku nadejdzie czas szczęścia i spełnienia. To, co dej pory wydawało ci się lwie niemożliwe, stanie się rzeczywiste. Osiągniesz z partnerem porozumienie na poziomie duchowym, a wasza relacja wejdzie na zupełnie inny poziom. Jeżeli twoim pragnieniem jest zostanie rodzicem, to nadszedł czas realizacji marzeń. Wolne lwy przeboleją w końcu stratę ostatniego partnera i otworzą się ponownie na nowe znajomości. Wyjście do świata pozwoli wam zrozumieć ile piękna i miłości jest wokół was.

Praca :

Możesz lwie spać spokojnie. Twoje zaangażowanie i solidna wiedza przyniosą ci wymierne korzyści. Awans lub podwyżka jeszcze bardziej zmobilizują cię do aktywności. Jeżeli starasz się o dotację lub dofinansowanie na założenie własnej firmy, to nie mógłbyś wybrać sobie lepszego momentu. Poszukujący pracy lew może podjąć decyzję o pracy na własny rachunek. Twoje koncepcje spotkają się z pozytywnym odbiorem, a ty możesz liczyć na szerokie grono klientów. Na pozostałe lwy czeka nowe zatrudnienie.

Zdrowie :

Przed tobą lwie okres zdrowia i wyjątkowej witalności.

II kwartał

Miłość :

W związku nadal pracujcie nad rozwojem waszej relacji. Macie teraz dobry czas, aby wspólnie osiągać zamierzone cele i realizować wspólne marzenia. Najważniejsze jest to, abyście we dwoje wykazali chęć do działania dla waszego wspólnego dobra. Jeżeli jesteś singlem, to przyszedł czas refleksji nad przeszłością, co pozwoli zrozumieć ci schematy, którymi do tej pory się kierowałeś. Wchodząc w nową znajomość teraz to ty zdecydujesz jak ma ona wyglądać.

Praca :

W sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Nie jest to dobry moment na zaciąganie pożyczek czy kredytów. Wprawdzie twoja sytuacja nie jest zła, ale kontroluj wydatki. W przypadku chwilowego braku gotówki pomóc może dodatkowe  zajęcie, którego się podejmiesz. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz przyjdzie możliwość znalezienia zajęcia, ale nie będzie to twoje wymarzone stanowisko, a jedynie coś, co pozwoli załatać powstałe dziury w finansach.

Zdrowie :

Pomimo drobnych dolegliwości nie ma większych zagrożeń. Wyniki badań okażą się prawidłowe, więc nie ma powodu do zmartwień.

Twoja ocena

5 / 5. 5