TAROT BARAN 2022 rok

TAROT BARAN 2022

horoskop baran

 

Tarot Baran I kwartał

Miłość :

W twoim związku zapanuje spokój i stabilizacja. Jeżeli do tej pory żyliście na odległość, to teraz nadszedł czas połączenia. To moment, w którym nareszcie poczujesz się spełniony i szczęśliwy w swojej relacji. Możliwy ślub lub zaręczyny oraz przeprowadzka do nowego, wspólnego domu. Jeżeli jesteś samotnym baranem, to na twojej drodze stanie teraz osoba, która jest w stanie zagwarantować ci stabilność na całe życie. Uważaj tylko, aby nie dać się zdominować i pomimo głębokich uczuć  miej własne zdanie. Po jakimś czasie zrozumiesz, że zyskasz tym szacunek partnera.

Praca :

Możesz teraz poczuć przeciążenie i niechęć do wykonywanego zajęcia. Zanim jednak odpuścisz zakończ rozpoczęte działania. Kosztowało cię to w końcu zbyt wiele wysiłku i szkoda, aby końcowy sukces przypadł komuś innemu. Pozwól sobie na odpoczynek, ale nie zbaczaj z obranej drogi. Jeżeli baranie poszukujesz pracy, to możesz liczyć na rozwiązanie swoich problemów. Zachowaj spokój i z optymizmem patrz w przyszłość. W swoich wyborach kieruj się rozumem a emocje zatrzymaj dla siebie.

Zdrowie :

Przed tobą okres uleczenia. Możesz też zmienić miejsce lub specjalistę, co przyniesie ci same korzyści zdrowotne.

Tarot baran II kwartał

Miłość :

W związku masz przed sobą wyjątkowy czas. W twoim domu zapanuje zgoda i harmonia, a ty będziesz grzał się w cieple domowego ogniska. Bezpieczeństwo emocjonalne, które będziesz odczuwać zasieje myśl, czy aby nie pora na podjęcie decyzji o posiadaniu pierwszego lub kolejnego dziecka. Jeżeli jesteś singlem, to teraz ty przejmiesz inicjatywę i ruszysz na podbój. Twoja determinacja pozwoli ci zdobyć względy osoby, o której od dawna myślisz.

Praca :

Przed tobą bardzo dobry okres w sprawach zawodowych. Podpisanie nowych kontraktów, znalezienie nowych klientów oraz porozumienie z szefem i współpracownikami. Możesz też podjąć decyzję o założeniu spółki z kimś, z kim do tej pory jedynie współpracowałeś. W poszukiwaniu zatrudnienia wykaż się kreatywnością i systematycznością. Twoje zmagania zostaną teraz nagrodzone, a im trudniejsza spotka cię walka, tym większa satysfakcja ze zwycięstwa.

Zdrowie :

W zdrowiu nie będzie większych problemów. Możliwe jedynie zabiegi poprawiające urodę.

Tarot Baran III kwartał

Miłość :

W związku postanowisz odsunąć się na bok i w samotności zastanowić się nad trwającą relacją. Ten czas będzie ci potrzebny, aby nabrać dystansu i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania. To też czas uleczenia ewentualnych zadrażnień. Jeżeli to twój partner potrzebuje momentu wyciszenia, to daj mu zebrać myśli. Jeżeli jesteś singlem, to otwórz się na nowe znajomości. Masz w tej chwili w sobie niezwykły magnetyzm, który przyciągnie do ciebie właściwą osobę. Przed tobą zapowiedź prawdziwej i wielkiej miłości.

Praca :

W pracy czeka cię okres wzmożonego wysiłku. Nie obawiaj się, tylko działaj elastycznie i z entuzjazmem i pokaż się z jak najlepszej strony. Twoja postawa zapewni ci sukces, szczególnie materialny i pozwoli wzmocnić pozycję zawodową. Jeżeli poszukujesz pracy, to otwórz się na nowe możliwości. Wykorzystaj swoje talenty, a w razie potrzeby zdobądź dodatkową wiedzę. Już niedługo zobaczysz finansowe efekty podjętych działań.

Zdrowie :

W zdrowiu nie pokazują się zagrożenia. Możliwe, że zdecydujesz się na zabiegi poprawiające urodę.

 

 

 

Twoja ocena

5 / 5. 5