PANNA 2022 rok

I kwartał 

Miłość :

W twoim związku może pojawić się teraz wiele niedopowiedzeń. Zastanów się czy partner czegoś przed tobą nie ukrywa, a ty nie kierujesz się iluzjami. Twoja wizja aktualnego związku prawdopodobnie jest oparta na nierealnych do spełnienia marzeniach. Samotne, zranione kiedyś panny będą nadal tkwić w swoich czarnych myślach, a dopóki nie nadejdzie moment uleczenia, nie będziecie miały możliwości spotkania właściwej osoby.

Praca :

Jeżeli myślami wracasz do poprzedniego miejsca pracy, to może warto spróbować i powrócić na stare śmieci. Zrozumiesz, że wyższa pensja niekoniecznie oznacza komfort pracy. Teraz zaczniesz kierować się zupełnie innymi kryteriami. Panna poszukująca pracy nie powinna się poddawać, tylko z wiarą i determinacją zawalczyć o wymarzone stanowisko. Przed tobą zupełnie nowy etap kariery zawodowej.

Zdrowie :

Przed tobą czas całkowitego powrotu do zdrowia.

II kwartał

Miłość :

W związku możesz odczuwać brak czułości ze strony partnera. Zastanów się, czy tak po prostu jest od zawsze, czy sytuacja zmieniła się z czasem. Porozmawiajcie szczerze o swoich oczekiwaniach, a na pewno dojdziecie do porozumienia. Nie ukrywaj swoich uczuć. Jeżeli jesteś singlem, to teraz w twoje życie, zupełnie niespodziewanie i z wielkim impetem, może wpaść ktoś, kto przyciągnie uwagę swoją innością lub skrajnymi poglądami. Daj sobie czas i nie planuj już ślubu i gromadki dzieci, bo ta osoba, jak szybko się pojawiła, tak szybko może zniknąć.

Praca :

W pracy przejmiesz stery. Swoją wiedza i doświadczeniem zaimponujesz młodszym stażem pracownikom. Twoje rozsądne działania zostaną dostrzeżone i docenione. Nie próbuj tylko niczego forsować na siłę, bo zostanie ci przypięta łatka tyrana. Jeżeli poszukujesz pracy, to zwracaj uwagę na stanowiska, które kiedyś były ci bliskie i jesteś z daną dziedziną związany. Możesz liczyć na pomoc mężczyzny, który swoją sytuację zawodową ma już stabilną, a jego pozycja jest wysoka.

Zdrowie :

Mogą się pojawić problemy z jelitami i dolnym odcinkiem przewodu pokarmowego.

 

 

Twoja ocena

5 / 5. 5