TAROT RAK 2022 rok

Tarot Rak

horoskop rak

I kwartał 

Miłość :

Postaracie się teraz o to, aby być lepszym partnerem dla swojej drugiej połówki. Wzajemna troska wzmocni wasze uczucia, a relacja stanie się bardziej stabilna. Jedyne czego ci może raku brakować, to czułych słów z drugiej strony, ale weź pod uwagę, że ludzie na bardzo różne sposoby okazują miłość. Doceń partnera, który swoje uczucia przejawia w bardziej praktyczny sposób. Wolny raku, jeżeli otrzymasz zaproszenie na randkę, to nie odmawiaj zbyt pochopnie i daj sobie czas na bliższe poznanie się. Przed tobą wiele nowych możliwości, wystarczy, że się na nie otworzysz.

Praca :

Możesz raku spać spokojnie. Twoje zaangażowanie i solidna wiedza przyniosą ci wymierne korzyści. Awans lub podwyżka jeszcze bardziej zmobilizują cię do aktywności. Jeżeli starasz się o dotację lub dofinansowanie na założenie własnej firmy, to nie mógłbyś wybrać sobie lepszego momentu. Jeżeli raku poszukujesz pracy, to przede wszystkim powinieneś najpierw opracować dobrą strategię. W twoim przypadku plan to podstawa, aby osiągnąć sukces i znaleźć upragnione zatrudnienie. W wyborze przyszłego pracodawcy kieruj się nie sercem a twardą logiką.

Zdrowie :

Przed tobą raku okres zdrowienia i wyjątkowej witalności.

II kwartał

Miłość :

Dla twojego związku, to nie będzie łatwy czas. Możesz sobie zdać sprawę, że już nic nie łączy cię z partnerem, a jedyne co odczuwasz, to samotność i rozczarowanie. Masz dwa wyjścia, albo ze szczątków relacji posklejać wszystko na nowo, albo pójść w swoją stronę. Jeżeli jesteś wolny, to nie siedź w kącie tylko zacznij działać. Podrywaj, kokietuj i czaruj, bo to przyciągnie do ciebie równie niezwykła osobę, co ty. Przed wami wiele upojnych nocy i wyjątkowych chwil. Ta znajomość dobrze rokuje na przyszłość.

Praca :

W pracy czeka cię sukces i uznanie finansowe. Możesz na chwilę usiąść i odpocząć, podziwiając efekty swoich starań. Lada moment nadejdzie nagroda, na którą tak długo trzeba było czekać. Nie zapomnij podziękować i wynagrodzić osób, które pomogły ci dotrzeć do tak komfortowego dla ciebie miejsca. Poszukujesz pracy, poproś o pomoc rodzinę lub znajomych, w grupie znajdziesz rozwiązanie, które przyniesie ci sukces zawodowy i finansowy.

Zdrowie :

Zadbaj teraz o swoje zdrowie psychiczne. Wolne chwile wykorzystaj na relaks, który zniweluje stres.

III kwartał

Miłość :

Przed tobą bardzo dobry okres w związku. Najgorsze macie już za sobą, a teraz nadszedł czas cieszenia się wspólnie spędzanymi chwilami. Korzystajcie ze wszelkiego rodzaju zaproszeń, bo dobra zabawa poprawi jakość waszej relacji i przyniesie radość, jakiej potrzebuje każdy z nas. Jeżeli poszukujesz drugiej połówki, to czas najwyższy, aby pożegnać się przeszłością. Zamknięcie starego rozdziału i dostrzeżenie tego co wokół ciebie, otworzy cię na nowe emocje.

Praca :

W pracy wykaż się cierpliwością. Podjęte działania przyniosą pozytywne i oczekiwane przez ciebie efekty, ale daj sobie czas. Zrobiłeś co tylko można było zrobić, a teraz pozwól sobie na zasłużony odpoczynek. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz zobaczysz jak wiele jest przed tobą możliwości, i że utrata poprzedniego zatrudnienia pozwoli ci znaleźć się w lepszym miejscu niż poprzednie. Zaakceptuj zmiany, a wszystko poukłada się na twoją korzyść.

Zdrowie :

W zdrowiu zadbaj o swój stan psychiczny. Jeżeli czujesz, że nie poradzisz sobie sam ze swoimi demonami, poproś o pomoc.

Twoja ocena

5 / 5. 8