TAROT BYK 2022

TAROT BYK 2022

horoskop byk

Tarot Byk I kwartał

Miłość :

Sytuacja zmusi cię byku do obrony relacji, w której aktualnie jesteś. Ktoś trzeci może starać się nieźle namieszać i tylko od ciebie zależy jak uda wam się przez te trudności przebrnąć, więc bez wahania zawalcz o siebie i swoje racje. Twoja determinacja doprowadzi was do sukcesu i wzmocni związek, a tobie przyniesie większą pewność siebie. Wolny byku, masz przed sobą okres wyjątkowego poczucia samotności. Zamiast siedzieć i się zamartwiać, wykorzystaj ten czas na wgląd w siebie i głębszą analizę dotychczasowego życia uczuciowego. Pamiętaj też, że nic nie trwa wiecznie.

Praca :

Przed tobą bardzo dobry okres finansowy. Możesz teraz liczyć na pomoc innych i ich wsparcie. Jeżeli potrzebujesz funduszy na rozkręcenie własnej firmy, to spokojnie możesz starać się o dotację lub dofinansowanie, gdyż osoby, od których to zależy będą ci bardzo przychylne. Jeżeli to ty masz zasoby, to zwróć uwagę, czy ktoś w twoim otoczeniu nie potrzebuje pomocy. Jeżeli poszukujesz pracy, wykaż się inicjatywą i podejmuj nawet ryzykowne działania. Bądź śmiały i wyrzuć z głowy wszelkie ograniczenia. Otwórz się na nowe doświadczenia a propozycja lub oferta, na którą czekasz przyjdzie szybciej niż myślisz.

Zdrowie :

Możliwe choroby wieku dziecięcego. Możesz się też dowiedzieć byku o chorobie, którą masz od urodzenia, ale do tej pory nie dawała żadnych objawów.

Tarot Byk II kwartał

Miłość :

W twoim związku może teraz dojść do małych starć i potyczek. Te spory nie zachwieją wprawdzie waszą relacją, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szczere rozmowy. Na szczęście przy dobrej woli obu stron szybko dojdziecie do porozumienia. Jeżeli jesteś singlem, wokół ciebie będą pojawiać się nowe osoby, co potencjalnie zwiększy szansę na poznanie kogoś do relacji. W swoich wyborach kieruj się racjonalnym myśleniem.

Praca :

W pracy odłóż na bok emocje i kieruj się wyłącznie logiką i chłodnym myśleniem. Pojawi się teraz okazja na pokazanie się jako autorytet w danej dziedzinie. Wykorzystaj ten moment, aby podnieść swój prestiż. Jeżeli poszukujesz pracy, to zejdź na ziemię i spójrz trzeźwym okiem na otaczającą cię rzeczywistość. Zastanów się nad tym, gdzie jest twoje miejsce i jaką drogę zawodową chcesz wybrać. Z ostatecznymi decyzjami poczekaj jakiś czas lub skorzystaj z porady kogoś, kto ma doświadczenie.

Zdrowie :

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to pogorszenie widzenia.

Tarot Byk III kwartał

Miłość :

Zwróć teraz uwagę, czy w twój związek nie ingeruje ktoś trzeci. Może to być wpływ np. teściowej, która wtrąca swoje trzy grosze. Na szczęście nie będzie to miało dla was wielkiego znaczenia a jedynie pozostawi niesmak. W tym tygodniu skupicie się na sobie, dzieląc wspólne radości docenicie swoje towarzystwo. Nie odmawiajcie spotkań towarzyskich, bo czeka was dobra zabawa. Jeżeli jesteś singlem, to możesz liczyć na przejawy sympatii ze strony innych osób. Wśród nich możesz odkryć tą, która zawładnie twoim sercem. Korzystaj z zaproszeń na randki, a ciąg dalszy na pewno nastąpi.

Praca :

Wykonywana praca przyniesie ci zadowolenie. Wprawdzie nie zarabiasz dużo, ale wiesz jak ogromne znaczenie dla innych ma to, czym się zajmujesz. Możesz też podjąć się zajęcia, które będzie opierało się na pomocy innym. Los wynagrodzi ci niedługo twoje dobre serce. Jeżeli poszukujesz pracy, nie bój się podjąć ryzyka. Odważne działania doprowadzą cię wprost do zwycięstwa i prestiżu. Twoje nowe zajęcie przyniesie ci spełnienie ambicji zawodowych oraz zadowalającą pensję.

Zdrowie :

W zdrowiu możliwe problemy z narządami podwójnymi np. nerki, jajniki, płuca

 

Twoja ocena

5 / 5. 5