I kwartał 

Miłość :

W związkach zapanuje pełne porozumienie. Możecie teraz snuć wspólne plany i razem osiągać zamierzone cele. W relacji poczujecie się stabilnie jak nigdy do tej pory. Wolne koziorożce wchodzące w nową relację powinny wykazać się wyjątkową ostrożnością. Osoba, która pojawi się w waszym życiu może kierować się wyłącznie uczuciem do waszych pieniędzy. Możecie natomiast zaufać komuś, kogo znacie już od dawna, a teraz zauważycie, że łączy was coś więcej niż tylko przyjaźń.

Praca :

Teraz możecie liczyć na powodzenie w sprawach zawodowych i finansowych. Wasze zaangażowanie zostanie docenione premią lub awansem. Nawet coś, co nie rokowało dobrze, teraz zacznie przynosić zyski. Jeżeli prowadzicie własną firmę, to teraz jest idealny moment na znalezienie nowych kontrahentów i podbój nowych rynków. Nie jest to najlepszy moment dla tych, którzy poszukują pracy. Poczujecie zniechęcenie i bezsilność, a setki wysłanych aplikacji nie przyniosą wymiernych efektów. Zmieńcie metodę docierania do potencjalnych pracodawców a zwiększycie swoje szanse na nowe zatrudnienie.

Zdrowie :

Mogą się wam teraz dawać we znaki przewlekłe choroby. Skorzystajcie z porady specjalisty jeżeli zauważycie kłopoty z pamięcią.

Oceń ten horoskop

5 / 5. 1