WODNIK 2022 r.

I kwartał 

Miłość :

Dla związków może nadejść moment ochłodzenia uczuć i oziębłości w sypialni. Nie dajcie się ponieść chwilowej fascynacji kimś nowym. Ta osoba namiesza w waszym życiu i bezpowrotnie zniknie. Samotne wodniki mogą na swojej drodze spotkać kogoś, kto da im ciepło i stabilność jakiej oczekują. Nie macie się czego obawiać, więc podejmijcie ryzyko wejścia w nową relację.

Praca :

Możecie teraz czuć, że tam gdzie jesteście, to nie jest wasze miejsce ani przeznaczenie. Zmiana, którą jakiś czas temu sami zainicjowaliście nie przynosi satysfakcji, a myślami będziecie z sentymentem wracać do poprzedniego miejsca pracy. Te z was, które poszukują pracy powinni zastanowić się jak pasję lub hobby przełożyć na materialne zyski. Teraz pojawi się okazja, aby dokonać właściwego wyboru.

Zdrowie :

Możecie poczuć spadek energii. Jeżeli ten stan będzie się przedłużał, to skorzystajcie z porady kardiologa.

II kwartał

Miłość :

Zwróć teraz uwagę, czy w twój związek nie ingeruje ktoś trzeci. Może to być wpływ np. teściowej, która wtrąca swoje trzy grosze. Na szczęście nie będzie to miało dla was wielkiego znaczenia a jedynie pozostawi niesmak. W tym tygodniu skupicie się na sobie, dzieląc wspólne radości docenicie swoje towarzystwo. Nie odmawiajcie spotkań towarzyskich, bo czeka was dobra zabawa. Jesteś singlem, masz teraz okazję poznać osobę, z którą od pierwszego spojrzenia będziesz marzyć o założeniu rodziny. Przed tobą niezwykłe i trwałe uczucie.

Praca :

W sprawach zawodowych nadszedł czas odcinania kuponów. Jesteś we właściwym miejscu, w którym całkowicie zaspokajasz swoje ambicje zawodowe. Etap, który nadszedł, to moment zapłaty za solidną pracę i włożony wysiłek. Przed tobą sukces i splendor, ale pod warunkiem, że do swoich obowiązków podchodziłeś z należytą rozwagą i uwagą. Jeżeli poszukujesz pracy, to twoim przeznaczeniem jest zajęcie związane z pomocą innym ludziom. Uwierz, że los skieruje cię dokładnie tam, gdzie powinieneś się znaleźć.

Zdrowie :

Teraz powrócisz do równowagi psychicznej, a jedyny problem jaki może ci doskwierać, to choroby związane z zatokami lub uporczywe bóle głowy.

Twoja ocena

5 / 5. 6