STRZELEC 2022 rok

I kwartał

Miłość :

W związkach, coś nie ma już racji bytu i runie z hukiem. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc pewne rzeczy musza się teraz zmienić. Pewne zdarzenia można jeszcze powstrzymać, ale od ciebie strzelcu zależy czy jesteś gotowy na zmiany. Jeżeli w porę nie podejmiesz działań, to twój związek może się nieźle zachwiać. Samotne strzelce mogą na swojej drodze spotkać kogoś, kto da im ciepło i stabilność jakiej oczekują. Nie macie się czego obawiać, więc podejmijcie ryzyko wejścia w nową relację.

Praca :

W sprawach zawodowych możliwe nieprzychylne otoczenie i współpracownicy. Nie przejmuj się brakiem akceptacji i intrygami. Przed tobą czas ciężkiej pracy fizycznej i walka z biurokracją. W swoich zmaganiach możesz czuć się osamotniony. Cokolwiek się nie wydarzy, pamiętaj, że wygrana jest blisko. Jeżeli strzelcu poszukujesz pracy, to są teraz małe szanse na znalezienie zajęcia, które da ci satysfakcję. Trzeba będzie pogodzić się z tym co masz tu i teraz.

Zdrowie :

Wasz stan zdrowia może pogorszyć się w wyniku nieodpowiedniej diety.

II kwartał

Miłość :

Możesz teraz przekonać się o stałości uczuć partnera. Możliwa deklaracja wejścia w stabilny związek, zaręczyny lub ustalenie daty ślubu. Jedynym minusem może być mniejsza chęć partnera na łóżkowe igraszki. Samotny ? Porzuć dawne zranienia i urazy. Przebacz byłym partnerom, bo jedynie blokuje cię to na nową relację. Otwórz się na nowe i z wdzięcznością przyjmij to, co przynosi ci wszechświat.

Praca :

W sprawach zawodowych przygotuj się na walkę i rywalizację.Może też czekać cię egzamin, który oczywiście ze swoją upartą naturą zaliczysz śpiewająco. Decyzję podejmuj śmiało, a zobaczysz jak szybko osiągniesz swój cel. Wzrosną twoje ambicje zawodowe, co niektórym niekoniecznie może się podobać. Poszukujesz pracy, poproś o pomoc rodzinę lub znajomych, w grupie znajdziesz rozwiązanie, które przyniesie ci sukces zawodowy i finansowy.

Zdrowie :

Mogą pojawić się problemy związane z płynami ustrojowymi.

 

Twoja ocena

5 / 5. 4