WODNIK 2021

ENERGIA OGÓLNA :

W 2020 roku nie było Ci wodniku łatwo. Na szczęście braki emocjonalne zostawisz za sobą. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, zmienisz się i Ty sam. Niezawodna intuicja pozwoli rozpoznać toksyczne osoby w otoczeniu a wszystko co złe zostawić w tyle. W Twoim życiu zapanuje w końcu równowaga. W finansach pomoże Ci ktoś, kto naprawdę potrafi pomnażać pieniądze. Nowy projekt pozwoli stanąć na nogi. Pomimo ciężkiej pracy będziesz się czuł zadowolony i spełniony.

I kwartał – Nowa propozycja lub możliwość, która się pojawi będzie wymagała analizy. Kierujcie się rozsądkiem. Dotyczy to również sfery miłosnej, gdyż właściwy wybór pozwoli Wam na stworzenie nowej relacji i szczęśliwego domu.

II kwartał – Cokolwiek będzie się działo dookoła Wy zachowacie spokój. Ostatecznie rozliczycie się z przeszłością i z ufnością dziecka podążycie swoją własną ścieżką. W życiu singli może pojawić się nowa osoba, nie będzie jednak jeszcze na tyle dojrzała, aby stworzyć stabilny związek.

III kwartał – Zastanów się, czy wojna którą chcesz wywołać ma sens. W tej walce wszyscy wydają się przegrani. Jeżeli z mądrością odpuścicie, wbrew pozorom wygracie zarówno finansowo jak i emocjonalnie. Wskazane jest działanie z rozsądkiem. Jeżeli podejmiesz właściwe kroki, a Twoje pobudki będą czyste czeka na Ciebie sukces zawodowy.

IV kwartał – Dążąc do spełnienia marzeń solidnie zabierzecie się do pracy. Powoli zaczniecie wychodzić z dołka finansowego i zaczniecie odrabiać straty. Będziecie marzyć o miłości, ale pamiętajcie, że nie ma co tkwić w przeszłości. Skorzystajcie z zaproszeń przyjaciół a kto wie co się może wydarzyć.

Twoja ocena

5 / 5. 7