RYBY 2021

ENERGIA OGÓLNA :

Rok 2021 upłynie Ci rybo na aktywnym działaniu. Kończy się trudny okres w Twoim życiu a niesamowita energia i włożony wysiłek przyniosą zdecydowaną poprawę na lepsze. Będziesz spełniać marzenia, podróżować i poznawać nowych ludzi. Twoja szczerość, otwartość na nowe doświadczenia przyniesie w miłości nowy związek a w pracy nowe wyzwania. W finansach odejdziecie od starych schematów i zaczniecie działać na nowym polu. Nowe kontrakty, spółki lub umowy zdecydowanie zwiększą zasobność portfela.

I kwartał – Skupisz się na pracy, co przyniesie znaczną poprawę finansów. Twój umysł będzie pracował na wysokich obrotach. W Waszym miejscy pracy może pojawić się wart grzechu mężczyzna.

II kwartał – Karty aż krzyczą, że to okres pełen miłości. W końcu dokonacie właściwego wyboru. Osoba, która pojawi się obok Was da Wam miłość i poczucie bezpieczeństwa. Nie uciekniecie przed uczuciem.

III kwartał – Wasza intuicja pozwoli Wam wyjść nawet z największej opresji. Pewność siebie pozwoli odnieść zwycięstwo w każdej potyczce słownej czy innym sporze. Możliwy awans lub zmiana pracy.

IV kwartał – Prywatna lub zawodowa propozycja, która się pojawi będzie związana z wyjazdem. Możliwy powrót do poprzedniego miejsca pracy lub byłego partnera. Będziecie się bić z myślami jak dalej postąpić.

 

Twoja ocena

5 / 5. 8