KOZIOROŻEC 2021

ENERGIA OGÓLNA :

Nowe propozycje będą bardzo ekscytujące, ale nadwyrężą Wasze siły a na efekty pracy trzeba będzie jednak poczekać. Pamiętajcie, aby odpoczywać i regenerować siły. W 2021 roku intuicja Was nie zawiedzie. Pamiętajcie, aby nie łamać reguł, które sami ustaliliście. Wszystkie działania, które podejmiecie będą zmierzać w kierunku rozwoju duchowego i bardzo dobrze, bo przyniesie Wam to spokój i stabilizację. W miłości ekscytująco i gorąco. Siła, którą zyskacie w tym roku i solidna praca zbudują fundamenty pod nowy projekt, a ten z kolei poprawi Waszą sytuację finansową.

I kwartał – Z kłopotów finansowych pomoże Wam wyjść starsza kobieta z rodziny. Pokaże Wam nowe możliwości i kierunki, co da siłę do walki o stabilizację w przyszłości. Będziecie koziorożce marzyć o założeniu rodziny, zbudowaniu ciepłego domu i spełnionej miłości, jednak jak na razie na myśleniu poprzestaniecie.

II kwartał – Czeka Cię koziorożcu trochę stresu, dlatego zadbaj o odpoczynek i pozwól sobie na relaks. Możliwy zabieg, po którym będziecie potrzebowały odpoczynku. Wiadomości, które otrzymacie będą bardzo pomyślne. Być może szykuje się podróż, która będzie spełnieniem Waszych marzeń.

III kwartał – Wybory, przed którymi postawi Was los, będą wymagały spojrzenia na wszystko z innej perspektywy. Na szczęście dzięki Waszemu logicznemu myśleniu podejmiecie słuszne decyzje. W miłości wybierzecie partnera, który da Wam poczucie szczęścia i odmiany losu na lepsze.

IV kwartał – Nowo nawiązane  znajomości wywrócą Wasz świat do góry nogami, na szczęście pozytywnie. Runą Wasze schematy myślowe, zmieni się sposób postępowania, staniecie się pewni siebie i nikt nie będzie w stanie Was zatrzymać w dążeniu do celu. Przestaniecie rozmyślać nad tym co było, koniec z mazgajeniem się.

Twoja ocena

5 / 5. 7