BYK 2021

Energia ogólna : Najlepiej będziesz się czuł w samotności. Odejdziesz od ludzi, którzy nie wiadomo z jakich powodów utrzymywali z Tobą kontakt, bo w zasadzie nic was nie łączy. Skupisz się na sobie i swoich potrzebach. Analiza dotychczasowych błędów pozwoli Ci rozpocząć nowy rozdział, który na pewno będzie bardziej ekscytujący od poprzedniego. Pamiętaj, aby nie zagarniać tylko do siebie, daj coś innym a twoje sprawy pójdą we właściwym kierunku. Dla singli nowa oferta miłosna, będzie namiętnie. Dla związków początek roku przynosi poczucie pustki, na szczęście nie będzie to trwało długo.

I kwartał – Jeżeli myślisz o kupnie domu, to rozsądek podpowie Ci, aby jeszcze poczekać. Kart wskazują na to, iż powinieneś trzymać pieniądze przy sobie, więc nie bądź rozrzutny. Już niedługo pojawią się sprzyjające energie na inwestycje finansowe i będziesz byku mógł spać spokojnie. Nie skąp natomiast partnerowi uczuć, okazuj zainteresowanie i zapewniaj o miłości. Dla singli jak na razie nie widać nowego związku.

II kwartał – Aby powrócić do równowagi, będziesz musiał odpocząć w samotności. Ciężka praca dała się we znaki. Relaks przyniesie nowe pomysły na życie, ale nie będziesz potrafił się zdecydować. Wejrzyj w głąb siebie, wykorzystaj dotychczasowe doświadczenia a znajdziesz swój cel. W drodze na szczyt użyj sprytu i przebiegłości a nie poniesiesz strat. W związkach jak to w życiu mieszana energia, ale karty nie pokazują specjalnych zagrożeń. Samotni w końcu podejmą decyzję o tym, z kim chcą przejść przez życie. Otwórzcie się na świat i nowe doznania a nowe uczucie zacznie się do was dobijać samo.

III kwartał – Zbudujecie fundamenty pod nowe życie lub nowy dom. Ze wszystkich opresji wyjdziecie obronną ręką. Nowe zadania w pracy dadzą Ci satysfakcję i dodatkowe finanse. Rozejrzyj się dookoła, może ktoś potrzebuje twojej pomocy. Filantropia przyniesie Ci zadowolenie emocjonalne. W związkach możliwa przeprowadzka do nowego domu lub założenie rodziny. Single będą czuły się dobrze same ze sobą, nie będziecie zwracać uwagi na adoratorów.

IV kwartał – Jeżeli ktoś zranił twoje kruche serce postanowisz pozostawić te uczucia za sobą. Uważaj, aby po odzyskaniu równowagi emocjonalnej ponownie nie wejść w toksyczną relację. Osobę godną uwagi możesz poznać w pracy, to czuły i stabilny człowiek. Twój los się odmieni i stary rok pożegnasz w pełni szczęśliwy. W związkach, po początkowych turbulencjach miłość rozkwitnie na nowo. Jeżeli poszukujecie pracy zwróćcie uwagę na otoczenie w którym otrzymacie posadę, bo karty pokazują w Twoim pobliżu osobę toksyczną. Dla osób pracujących możliwość otrzymania nowej propozycji, która odmieni wasze życie i pozwoli spełnić marzenie.

Twoja ocena

5 / 5. 8