BARAN 2021

Energia ogólna : Twoje dotychczasowe doświadczenia zahartowały Cię na przyszłość, dzięki temu pozbędziesz się skłonności do toksycznych związków. Jednym, zdecydowanym ruchem odetniesz się od smutku i zniechęcenia. Twoja ognista natura nie pozwoli tkwić w miejscu, niestety rzucisz się w wir życia towarzyskiego bez opamiętania. Na ziemię sprowadzi Cię osoba związana z tobą emocjonalnie. Wrócisz na właściwe tory i rozpoczniesz wędrówkę od nowa.  Osoby samotne powinny bacznie zwracać uwagę na potencjalnych partnerów.

I kwartał – Zaczniesz baranie dbać o swój rozwój duchowy. Twoja świadomość wejdzie na nowy poziom, co pozwoli zrozumieć dotychczasowe błędy i wyciągnąć z nich słuszne wnioski. Jeżeli czekają Cię rozprawy sądowe, to na końcowy wyrok trzeba będzie jeszcze poczekać. Dla samotnych pojawi się kilku potencjalnych partnerów, ale nie martwcie się, bo wybierzecie dobrze i w końcu zaznacie szczęścia. W pracy będziesz miał dość wykorzystywania przez szefa i współpracowników a czarę goryczy przeleje wiadomość, którą otrzymasz. Postanowisz pójść inną drogą zawodową.

II kwartał – W głowie będą pojawiały Ci się czarne myśli, nie tkwij w nich za długo. Powodem takie samopoczucia może być trudny wybór, którego musisz dokonać. To jak powtórka z przeszłości, stąd złe skojarzenia. Na szczęście odezwie się w tobie ognista natura i znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji. Osoba, która pojawi się w twoim życiu da Ci szansę na spełnienie marzeń, odejdziesz od nieprzyjemnej rzeczywistości. W związkach wątpliwości dotyczące partnera i jego uczuć, pomimo tego znajdziecie w sobie siłę, aby o ten związek zawalczyć. Wszystko wróci na swoje miejsce.

III kwartał – Los szykuje Ci zmiany. Postępuj sprytnie, bądź zrównoważony a oszczędności zachowaj na koncie, bo mogą się przydać. Nowe podejście do kwestii materialnych pozwoli uzbierać Ci niemałą sumkę, która pozwoli wyjechać na wymarzone wakacje lub zainwestować zyski w firmę. W miłości nie bądź egoistą. Wymyśl oryginalny sposób, aby okazać miłość ukochanej osobie. Dobra passa w finansach trwa, więc może zagraj w grę liczbową.

IV kwartał – W poprzednich miesiącach już się baranie napracowałeś, teraz postanowisz odpocząć i dobrze się bawić. Nie w głowie będą Ci amory, skupisz się wyłącznie na sobie i sprawianiu sobie przyjemności. Życie jednak lubi płatać figle i postawi na Twojej drodze bardzo namiętną postać, jednak po kilku namiętnych nocach pozostaną tylko wspomnienia. Związki odżyją na nowo. Zadbacie o to, aby nie zabrakło w waszym życiu zabawy i namiętności. W sypialni żar uczuć. W pracy będziecie zadowoleni z wykonywanych obowiązków, nie będziecie jednak bardzo zaangażowani.

Twoja ocena

5 / 5. 10