BLIŹNIĘTA 2021

Rozpoczynacie ten rok bardzo zabawowo i nie macie ochoty kończyć. Dopiero gdy ciągły zamęt i nieprzespane noce dadzą się we znaki postanowicie w końcu odpocząć. Pamiętajcie, że równowaga jest bardzo ważna. Bijąc się z myślami postanowisz rozliczyć i zmierzyć się z życiem. Będziecie rozważać jak wydostać się z matni, w którą sami się wpędziliście. Ratunek znajdziecie w solidnej pracy, oddacie się jej bez reszty. Jeżeli planujecie zakup lub budowę domu, to plan A może się nie udać i trzeba będzie poszukać innych rozwiązań. Nie będzie to całkowita zmiana planów, ale odwleczenie ich w czasie.

I kwartał – Będziecie bliźnięta spełnione i zadowolone ze swojej pracy, którą wykonałyście nad sobą. Odejdziecie od złych nawyków lub nałogów i wyciągniecie wnioski z błędów przeszłości. Zapomnicie co to znaczy brak i walka samego ze sobą. Będziecie się czuć jak władcy świata, co pozwoli Wam odkrywać nowe zakamarki życia. W związkach możliwa ciąża lub narodziny dziecka.

II kwartał – Uważajcie, bo osoba, która wydawała się przyjacielem może Cię zdradzić lub ujawnić Twoje sekrety. Po tych nieprzyjemnych odczuciach będziecie potrzebowały odpoczynku, aby na nowo poukładać sobie w głowie i przemyśleć zaistniałą sytuację. Skupicie się na działaniu, zmienicie sposób myślenia, co przyniesie nowy początek emocjonalny i pełnie szczęścia.

III kwartał – Będziecie miały wrażenie, że sprawy zawodowe i wasza kariera stanęła w miejscu. Nic bardziej mylnego, bo otrzymacie nową, ekscytującą ofertę finansową. Pomimo obaw, czy sprostacie wymaganiom postanowicie zaryzykować i odniesiecie sukces. Możliwe rozbicie emocjonalne z powodu osoby spod znaku wodnego, ale nie przejmujcie się, bo nie taki diabeł straszny jak go malują. Sprawa się wyjaśni a Wy wrócicie na pozycję wygranego.

IV kwartał – Oczekiwanie na wyniki podjętych działań będzie przytłaczające. Jeżeli oczekujecie na sprawę sądową, to pomimo opóźnienia wszystko pójdzie po waszej myśli. Sprawy finansowe ułożą się tak jak chcecie pod warunkiem, że wykorzystacie wiadomości, które przekaże wam specjalista w danej dziedzinie. Pomimo zmęczenia fizycznego dokonacie słusznego wyboru, co otworzy wam drogę do nowych osiągnięć zawodowych.

Twoja ocena

5 / 5. 8