RAK 2021

Energia ogólna : Będziesz raku nieustająco wracał do odległych czasów i zastanawiał się co się stało z Twoimi emocjami. Przejmowanie się drobiazgami i wybuchy złości to teraz norma. Postanowisz zmienić swoje podejście i zaczniesz cieszyć się rzeczami zwykłymi i codziennymi. Wewnętrzna przemiana jaka w tobie zajdzie doda Ci odwagi, aby spełniać marzenia. Odcięcie się od życiowego marazmu obudzi w Tobie naturę lwa. W pracy zaczniesz walczyć o swoje lub znajdziesz inne bardziej dochodowe zajęcie. W miłości będziesz flirtować i cieszyć się życiem.

I kwartał – Sukcesy w pracy dodadzą Ci pewności siebie, przełoży się to też na życie rodzinne. Jeżeli jesteś singlem to rozliczysz się z przeszłością, zapomnisz o starych partnerach i z wiarą będziesz oczekiwać na nowe. Nie pozwalaj tylko, aby złe myśli powracały. Staraj się obudzić swoje wewnętrzne dziecko, pozwoli Ci to się zrelaksować i doładuje Twoje akumulatory. Z ufnością wykorzystuj szanse, które podsyła Ci życie.

II kwartał – Na jaw wyjdzie skrywana skrzętnie tajemnica, jak wiadomo zainteresowany dowiaduje się ostatni. Postanowisz rozliczyć się osobą, która zalazła Ci za skórę. Dotychczasowe struktury runą i bardzo dobrze, bo otrzymasz lepszą ofertę. Odetniesz się od starego, zmienisz pracę lub partnera a do Twojego życia wróci ład i harmonia. Zaczniesz kierować swoim życiem, zadbasz o swoje potrzeby. Twoja pozycja zawodowa znacząco wzrośnie.

III kwartał – Pomimo letnich miesięcy będziesz raku pracował za dwóch. Pieniędzy na koncie będzie przybywać, ale nie zapomnij o odpoczynku, bo rujnujesz swoje zdrowie. Jeżeli chcesz, aby coś zmieniło się w Twoim życiu nie zapominaj, że posiadasz niezwykłą intuicję, wykorzystaj ją. Samotni będą oblegani przez nowo poznane osoby. Zmartwienia mogą pojawić się jedynie w kwestii wyboru spośród nich jednej osoby. Dobrze się zastanów kogo poszukujesz.

IV kwartał – Wybór dokonany, odniesiesz raku zwycięstwo, będziesz szczęśliwy i spełniony. Zostawisz smutną przeszłość za sobą, zaczniesz działać z pasją i energią jakiej się po sobie nie spodziewałeś. Twoja niezwykle silna energia będzie przyciągać osoby, które będą chciały ogrzać się przy Twoim świetle. Dla samotnych piękna miłość przynosząca zarówno zadowolenie emocjonalne jak i seksualne. Wszystkiego czego raku dotkniesz zamieni się w złoto.

Twoja ocena

5 / 5. 9