LEW 2021

Energia ogólna : Walka o pieniądze nie przyniesie całkowitej satysfakcji. Wygrasz, ale nie tak jak byś lwie chciał. Wyciągniesz wnioski z przeszłości i nie oglądając się więcej za siebie ruszysz w nową drogę. Skupisz się teraz na swoim rozwoju osobistym co nie będzie dla Ciebie łatwym przeżyciem, ale chwilowe wycofanie nauczy Cię cierpliwości i zrozumiesz, że na pewne rzeczy potrzeba więcej czasu. Pełen energii powrócisz do realizacji zarzuconych planów, a nowe pomysły przyniosą profity finansowe.

I kwartał – Przeanalizujesz swoją sytuację zawodową i postanowisz rozpocząć nowy projekt lub przejść do innej pracy. Przejmiesz kontrolę nad własnym życiem, co pozwoli Ci na polepszenie sytuacji finansowej. Największe sukcesy osiągniesz współpracując z innymi. Jak wiadomo, każdy kij ma dwa końce i twój pracoholizm może odbić się na zdrowiu i przynosić czarne myśli. Jak tylko czas Ci pozwoli odpoczywaj, relaksuj się a wszystko wróci do normy.

II kwartał – Rozsmakujesz się lwie w gromadzeniu dóbr materialnych. Nie kłam, nie oszukuj, bo ktoś się o tym dowie i poniesiesz konsekwencje. Życie pokaże Ci, że pieniądze to nie wszystko i nie wszystko da się kupić. W końcu docenisz rodzinę i przyjaciół, ale nadal spokoju nie będą dawały Ci myśli o tym jak ich do tej pory traktowałeś. Zmiana jaka w tobie nastąpi w końcu przyniesie ukojenie.

III kwartał – Dość stania w miejscu, Twoje sprawy przyspieszą, dlatego znajdź czas, aby po drodze nie zgubić rzeczy lub myśli. Bieg wydarzeń spowoduje, że runie dotychczasowy sposób myślenia, wrócisz do korzeni i odkryjesz tajemnicę rodzinną, która może Cię zaskoczyć. Wewnętrzna walka jaką stoczysz przyniesie poczucie zwycięstwa i napływ sił do dalszych zmagań z życiem.

IV kwartał – Nie będziesz lwie wiedział którą z opcji wybrać, a jak już się zdecydujesz to okaże się, że nie ma nic za darmo. Jeżeli zachowasz równowagę to masz szansę na nowy, piękny początek w miłości, musisz tylko zdecydować czego chcesz. Osoba, która pojawi się w Twoim życiu da Ci stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Nie broń się przed tym uczuciem, bo zapowiada się długi, szczęśliwy związek. Możliwe wspólne zamieszkanie.

Twoja ocena

5 / 5. 5