PANNA 2021

Energia ogólna : Po trudnym roku przyszedł czas na działanie. Staniesz się panno pewną siebie i zdecydowaną kobietą. Odpuść sobie rodzinne kłótnie i spory o nic. Zostaw wszystkie drobiazgi życiowe za sobą i skoncentruj się na tej dziedzinie, która najbardziej kuleje. Nie bądź zaborcza, zazdrosna ani chciwa, bo dosięgnie Cię karząca ręka sprawiedliwości. Jeżeli w tym roku czekają Cię sprawy sądowe skorzystaj z porady specjalisty, a osiągniesz cel finansowy i stabilność emocjonalną. Kontroluj wydatki, bo rozrzutność może Cię sporo kosztować.

I kwartał – Tak jak wcześniej pokazała energia ogólna, początek nowego roku będzie jeszcze obciążający. Musisz zadbać o swoje emocje. Możesz odczuwać brak wsparcia i opieki z otoczenia. Zastanów się czy nie jest to wynikiem Twojego postępowania. Czy aby, tyle dajesz z siebie ile dostajesz od innych ? Odpocznij, zregeneruj się a wszystko wróci do normy.

II kwartał – Ten okres okaże się zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Jeżeli jesteś panno singlem początek wiosny przyniesie Ci piękne nowe uczucie. Będzie to związek, na który dawno czekałaś i dający potencjał na zbudowanie nowego szczęśliwego domu. W związkach istna sielanka. Będziecie sobie spijać z dziubków. Możliwa przeprowadzka do nowego domu. Zawodowo, nowe intratne projekty lub zmiana pracy.

III kwartał – Uważaj na nieuczciwego pracodawcę. Pomimo, iż będzie Ci się wydawać, że z tej sytuacji nie ma wyjścia, nie poddawaj się, bo wykorzystując intuicję doskonale sobie poradzisz. W relacjach, wspólnie spędzone wakacje mogą zaowocować nowym członkiem rodziny. Lato to dobry moment, aby zostawić za sobą wszystko co Ci ciąży. Teraz panno możesz zajść tam, gdzie tylko zechcesz. Zwracaj uwagę na sny, bo mogą przynosić ostrzeżenia.

IV kwartał – Popadniesz w jesienną melancholię. Twoje zadowolenie będzie połowiczne, bo nadal będziesz panno odczuwała brak bliskiej osoby obok siebie. Przestań wracać do przeszłości, bo przyniesie Ci to smutek i rozgoryczenie. Zmień sposób patrzenia na swoje życie, nie zawsze jest tak, jak sobie wymarzyliśmy. Skoncentruj się na pracy a wtedy wszystko może się zdarzyć.

Twoja ocena

5 / 5. 5