WAGA 2022 rok

I kwartał 

Miłość :

W związkach poczujecie się szczęśliwe jak nigdy wcześniej. Przed wami okres harmonii i stabilizacji. Jeżeli waszym marzeniem jest dziecko, to teraz wszechświat wam sprzyja. Samotne wagi po przejściach w końcu otworzą się na nowy związek. Przed wami będą pojawiać się zaskakujące możliwości. Wszelkie złe doświadczenia pozostawicie daleko w tyle.

Praca :

W sprawach zawodowych możecie poczuć się jak w pułapce z której nie ma ucieczki. Prawdopodobnie zajęcie, które obecnie wykonujecie nie daje wam satysfakcji, ale nie jesteście w stanie tego zmienić. To, co nieuchronne musi jednak nadejść i los podejmie decyzję za was. Na szczęście na gruzach starego będziecie mogły zbudować nowe, piękne życie. Jeżeli wago poszukujesz pracy, to nie ustawaj w działaniach, bo jesteś na właściwej ścieżce.

Zdrowie :

Mierzcie ciśnienie, gdyż istnieje ryzyko wylewu lub udaru.

II kwartał

Miłość :

W związku poczujesz, że cokolwiek by się nie wydarzyło możesz liczyć na partnera, a jego troska i opiekuńczość pomogą znieść wszelkie niepowodzenia. Oboje zbudowaliście trwałą i stabilną relację, która daje poczucie bezpieczeństwa. Zwróć tylko uwagę, czy aby nie za bardzo poświęcasz się pracy i zamartwianiem się o dobrobyt materialny. Jesteś wolny, już niedługo w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto obdarzy cię miłością. Będzie to pełen miłości i stabilności związek.

Praca :

W sprawach zawodowych możesz liczyć na sprzyjające zbiegi okoliczności. Coś, co wydawało się porażką, nagle zyska zupełnie inny wydźwięk. Możesz liczyć na wsparcie szefa i współpracowników. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz pojawi szansa na spełnienie w kwestiach finansowych. Nie zapominaj jednak, że los sprzyja tym, którzy dążą do realizacji marzeń, a nie tylko liczą na cud.

Zdrowie :

W zdrowiu ten czas przynosi powrót do pełni sił i życiową witalność.

 

Twoja ocena

5 / 5. 4