SKORPION 2022 rok

I kwartał

Miłość :

Te z was, które są w związkach mogą teraz liczyć na przypływ ożywczej energii i wzajemnego porozumienia. Teraz łatwo przyjdzie wam wspólnie naprawić to, co jest do naprawienia. W sypialni zrobi się naprawdę gorąco. Samotne skorpiony po przejściach w końcu otworzą się na nowy związek. Przed wami będą pojawiać się zaskakujące możliwości. Wszelkie złe doświadczenia pozostawicie daleko w tyle.

Praca :

W sprawach zawodowych czeka was sukces. Teraz jest bardzo dobry moment na założenie własnej firmy. Jeżeli wykorzystacie własne pasje do zwiększenia finansów to zwycięstwo macie zagwarantowane. Pamiętajcie jednak, aby przed podjęciem jakiegokolwiek działania zdobyć wiedzę na dany temat. Poszukujące pracy skorpiony powinny zdać  się teraz na intuicję, bo to ona poprowadzi was we właściwym kierunku. Pomocna może okazać się osoba spod znaku wody.

Zdrowie :

Mogą się teraz pojawić problemy z przewodem pokarmowym.

II kwartał

Miłość :

W twoim związku może teraz dojść do małych starć i potyczek. Te spory nie zachwieją wprawdzie waszą relacją, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szczere rozmowy. Na szczęście przy dobrej woli obu stron szybko dojdziecie do porozumienia. Single mogą na drodze do swojego szczęście zderzyć się z konkurencją. Pamiętajcie jednak, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Praca :

Zastanów się, czy w twoim związku nie zachowujecie się jak dzieci, może pora dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za tworzone relacje. Nie pomyl wewnętrznego dziecka z byciem wiecznym dzieckiem. Teraz może się do ciebie odezwać ktoś z przeszłości, z kim łączyły cię wyjątkowe więzi. Jeżeli jesteś wolny, to teraz może powrócić do twojego życia ktoś z dawnych lat. Możesz też poznać osobę, z którą od samego początku połączy cię coś wyjątkowego tzw. bratnią duszę.

Zdrowie :

Zadbaj o dietę, mogą pojawić się problemy z układem pokarmowym.

Twoja ocena

5 / 5. 5