WAGA 2021

Energia ogólna : Będziesz wago miała w tym roku mnóstwo życzliwych osób dookoła. Wiadomości, które będą do Ciebie spływać przyniosą oczyszczenie. Zaczniesz się zastanawiać, kto tak naprawdę jest twoim przyjacielem a kto tylko wysysa z Ciebie energię i zrewidujesz listę znajomych. Zawodowo karty zalecają ostrożność, nie wszystko złoto co się świeci więc na podpisywanych umowach wczytaj się w drobny druk. Nie poddawaj się i weź się do solidnej pracy, odpoczywać będziesz później. W miłości dla samotnych dwie osoby, a w związkach możliwa zmiana partnera. Zmień sposób patrzenia na swoje życie a wtedy otworzą się przed Tobą nowe możliwości zawodowe i pamiętaj, że bez pracy nie ma kołaczy.

I kwartał – Przed Tobą wybór, a jeżeli masz problem z podejmowaniem decyzji to kieruj się zasadami moralnymi i własnymi przekonaniami. Będziesz dumna z siebie i zmiany jaka w Tobie nastąpiła, da Ci to siłę i determinację do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Świat stoi przed Tobą otworem.

II kwartał – Jeżeli masz zamiar walczyć, to zastanów się czy na pewno opłaca się tracić energię na nic nie przynoszące utarczki. Zachowaj równowagę wewnętrzną, otwórz szerzej oczy i zobacz ile masz możliwości. Otwarcie się na świat pozwoli spełnić marzenia o prawdziwej miłości lub dalekich podróżach.

III kwartał – Czy na pewno chcesz wago nadal siedzieć myślami w przeszłości ? Nie martw się, że nie znalazłeś partnera, przecież jesteś wago kompletna a kiedy to zrozumiesz szczęście samo będzie Ci wpadało w ręce. Nowo spotkanej miłości przyświeca karta Słońce, więc wszystko będzie szło we właściwym kierunku. Nowe podpisane umowy przyniosą szybki rozwój finansowy.

IV kwartał – Podejmiesz wago decyzję o odejściu z pracy lub od partnera a wszystko z powodu tajemnicy, która przez przypadek wyjdzie na jaw. Wprawdzie podejmiesz walkę, ale czy chcesz, czy nie, los ma dla Ciebie nową drogę. Nie oglądaj się za siebie, bo przed Tobą pełnia zadowolenia, nowy związek i satysfakcja zawodowa. Koniec roku pozwoli Ci uzbierać na koncie całkiem pokaźną sumkę.

Twoja ocena

5 / 5. 6