STRZELEC 2021

Energia ogólna : Po ciężkim poprzednim roku potrzebny jest Ci strzelcu odpoczynek. Zbieraj siły, bo szykuje się pracowity okres. Jedno jest pewne, będzie to dla Ciebie rok wyjątkowy, co chwilę pojawiać się będą nowe możliwości i propozycje. Twoje zdecydowane działania przyniosą zarówno miłość jak i pieniądze, tylko pozazdrościć. Pamiętaj jednak, że okazje pojawiają się wtedy, kiedy wyrzucimy z głowy negatywne myśli i pozbędziemy się starych schematów. Karty doradzają, abyś kierował się zasadami moralnymi i uczciwością wobec otaczających Cię osób. Przez cały rok wspierać Cię będzie Mag, wykorzystaj jego moc.

I kwartał – Już na samym początku przychodzi do Was samotne strzelce miłość i to nie byle jaka a z przeznaczenia. Wprawdzie będzie Wam ciężko otworzyć się na nowe uczucie, ale dokonacie właściwego wyboru. Jeżeli jesteś w związku nie żałuj partnerowi uczuć, bo może czuć się zaniedbany. Dla tych którzy starają o dziecko dobry okres, będzie można świętować. Uważać muszą te strzelce, które nie planują powiększenia rodziny, bo podczas zakrapianej imprezy możecie się zapomnieć. W finansach zalecenie, aby nie wydawać wszystkich pieniędzy, bo mogą pojawić się nie planowane wydatki.

II kwartał – Z impetem ruszycie do działania, ale nie okazujcie niecierpliwości, bo na efekty trzeba będzie trochę poczekać. Jeżeli wykażecie się spokojem to wynik przerośnie Wasze oczekiwania. Wiedza i intuicja pomoże Wam uniknąć czyhających na Was pułapek. Jeżeli chodzi o uczucia to zejdą one na drugi plan, dopiero pod koniec czerwca pojawi się możliwość nowej relacji. W związkach też nie będzie czasu na czułości, zadbajcie jednak o wspólny czas z partnerem.

III kwartał – Okres ten pokazuje się jako czas rozwoju duchowego i właśnie na tym się skupicie. Pozwoli Wam to, na zmianę dotychczasowego życia zarówno w pracy jak i w szeroko pojętych relacjach. Pozbycie się toksyczności otworzy drogę marzeniom, które z pasją zaczniecie spełniać. Cały proces nie będzie dla Was łatwy, ale w końcu poczujecie się kompletni i spełnieni. Kwartał kończycie jako zupełnie inne osoby, a transformacja, którą przejdziecie obudzi w Was siłę o którą sami siebie nie podejrzewaliście.

IV kwartał – Jeżeli planujesz budowę domu lub kupno mieszkania dokładnie przemyśl kwestie finansowe, bo może się okazać, że nie stać Cię na tak duży wydatek albo po prostu musisz jeszcze poczekać. Nie broń się przed nowym. Jeżeli byłeś szczery i uczciwy w stosunku do innych osób, to teraz los Ci się odwdzięczy, a Twoja dobroć wróci z nawiązką. Ktoś wyciągnie pomocną dłoń i dzięki temu w niepamięć pójdą nieprzespane noce i czarne myśli.

 

Twoja ocena

5 / 5. 4