RYBY 2022 r.

I kwartał

Miłość

Możemy liczyć na  partnerstwo i dbanie o siebie nawzajem oraz na pomoc i wsparcie ukochanej osoby. Będziemy mieć poczucie, że Nasz związek zmierza w nowym, bardzo dobrym kierunku. Jeżeli odczujemy, że w relacji nie ma równowagi, to zadbamy, aby ten stan zmienić. Wolne ryby mogą zauważyć, że od dawna znana wam osoba żywi do was coś więcej niż tylko przyjaźń. Możecie też wejść w nowy związek z praktycznych pobudek.

Praca

W pracy mogą się pojawić kłótnie i nieporozumienia. Te z was, którym nie odpowiada aktualne zatrudnienie, mogą teraz podjąć spontaniczną decyzję o zmianie miejsca lub nawet profesji. Ryby poszukujące pracy jak na razie nie znajdą satysfakcjonującego zajęcia, a jedynie dorywczą formę zarobkowania.

Zdrowie

Zapowiada się dla was dobry okres. Wystarczy trochę ruchu, może uzupełnienie witamin a nawet drobne dolegliwości znikną.

II kwartał 

Miłość

Teraz sprawy uczuciowe będą dla was życiowym priorytetem. W związkach będziecie odczuwać niezwykłą więź z partnerem. Wzajemna lojalność i przywiązanie na nowo rozbudzi uśpioną namiętność. Jeżeli jesteście kobietami spełnicie się jako żony i matki. W wolnych rybach obudzi się ogromne pragnienie miłości. Jeżeli jesteście po nieudanych związkach, teraz na nowo otworzycie swoje serce, a u waszego boku pojawi się właściwa osoba.

Praca

Po trudnym I kwartale teraz odczujecie ulgę. Będziecie w miejscu, które jest dla was stworzone. Przyjazna atmosfera zrobi z was sumiennego i obowiązkowego pracownika, co zostanie zauważone i docenione. Wasze konto powiększy się na tyle, że odłożycie trochę pieniędzy na tzw. czarną godzinę. Jeżeli poszukujecie pracy, to w jej znalezieniu może wam pomóc ktoś znajomy.

Zdrowie

Uważajcie w tym czasie na nieszczęśliwe wypadki. Zagrożeniem mogą być również nałogi i autodestrukcyjne zachowania.

III kwartał

Miłość

Jeżeli jesteście w związku, to teraz zapanują w nim twoje zasady. Utniesz wszystko co ci nie służy i sprawia przykrość. Partner, który nie dostosuje się do was musi liczyć się z tym, że pocieszenia będziecie szukać w innych ramionach. Do ryb singli może powrócić osoba z przeszłości. Nie ufajcie od razu jej zapewnieniom o zmianie. Obserwujcie uważnie i wyciągajcie wnioski.

Praca

Sprzyja wam teraz współpraca z innymi. To w grupie jesteście w stanie się wykazać i osiągnąć sukces. Będziecie szkolić się i podnosić kwalifikacje, co przełoży się na wzrost dochodu oraz prestiżu zawodowego. Czekają was wyróżnienia i nagrody za sumienną pracę. Ryby szukające pracy mogą podjąć decyzję o założeniu własnej firmy, a jeżeli takich planów nie macie, to bez specjalnego wysiłku i dziwnym trafem znajdziecie nowe zatrudnienie.

Zdrowie

Będziecie cieszyć się dobrym zdrowiem, zwróćcie jedynie uwagę, czy nie za bardzo przywarłyście rybki do kanapy.

IV kwartał

Miłość

W związkach odczujemy przypływ ożywczej energii. To moment, w którym obydwie strony zdecydowanie zaangażują się w budowanie relacji. Jeżeli wasza relacja przechodzi kryzys, to teraz jest najlepszy czas na jej naprawę. Na nowo podgrzejecie swoje uczucia a w sypialni zrobi się naprawdę gorąco. Wolne ryby, szczególnie te ostatnio zranione będą jeszcze rozpamiętywały przeszłość i nie w głowie będą im nowe związki.

Praca

Przed wami okres wytężonej pracy. Będziecie wprawdzie zmęczeni, ale całkowicie pochłonie was zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Trud nie pójdzie na marne i już wkrótce zobaczycie jak sumienne wykonywanie obowiązków przekłada się na finanse. Te z was, które poszukują pracy mają wyjątkowo sprzyjający okres. Jeżeli tylko podejmiecie działanie wymarzone stanowisko na pewno się znajdzie.

Zdrowie

Uważajcie na wszelkiego rodzaju zapalenia w organizmie. Na wyniki badań i diagnozę trzeba będzie poczekać.

 

 

 

Twoja ocena

5 / 5. 10