SKORPION MAJ 2021

Miłość : Związki podejmą decyzję o odbudowie relacji, która wydawała się już utracona. Znajdziecie w sobie siłę i docenicie partnera a wasza relacja wejdzie na zupełnie nowy poziom. Niektóre z was zaręczą się lub wezmą ślub. Samotne skorpiony, które w przeszłości zostały oszukane podniosą głowę i otworzą się na nowe znajomości. Rozpoczęta walka o samego siebie już niedługo przyniesie miłe niespodzianki. W swoich wyborach kierujcie się zarówno intuicją jak i zdrowym rozsądkiem, a relacja, którą zaczniecie budować będzie stabilna i trwała.

Praca : Długo czekałeś skorpionie na swoją szansę i wreszcie przyszło twoje pięć minut. Ciężko pracowałeś na to uznanie a oprócz prestiżu możesz oczekiwać, że twój portfel przestanie świecić pustkami. Uważaj tylko, aby praca nie przesłoniła ci reszty życia i pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko. Osoby poszukujące pracy mogą ją znaleźć w niewielkiej rodzinnej firmie. Nowe zajęcie obudzi w tobie chęć działania na najwyższych obrotach.

Zdrowie : Mogą was spotkać uciążliwe dolegliwości, nie będą wprawdzie dużym zagrożeniem, ale niestety mogą nawracać np. wysypka, ból głowy lub kręgosłupa.

Twoja ocena

5 / 5. 4