STRZELEC MAJ 2021

Miłość : W związkach równowaga i poczucie stabilizacji. Obrana przez was droga wiedzie do szczęścia i chociaż obecny stan wymagał pracy i wysiłku, to udało się wam zbudować relację opartą na partnerstwie. Możliwa przeprowadzka do nowego domu, a nawet wyjazd do innego miasta lub kraju. Humor poprawi wam planowanie wakacyjnego wyjazdu. Samotne strzelce przejmą kontrolę nad swoim życiem uczuciowym. Na waszej drodze może pojawić się osoba, która wie czego chce, a jej deklaracje będą szczere i uczciwe. Tym razem spokojnie możecie zaryzykować.

Praca : Część z was, która nie czuje się dobrze w obecnym miejscu, powinna rozglądać się za nowym zatrudnieniem. Toksyczny szef lub współpracownicy nie sprzyjają efektywnej pracy. Zbierzcie w sobie siły i powalczcie o siebie, bo karty pokazują, że wasze działanie pozwoli znaleźć nowe, bardziej przyjazne miejsce. Osoby poszukujące pracy podczas spotkań ze znajomymi dowiedzą się o posadzie, która odpowiada ich kwalifikacjom, miejcie więc oczy i uszy otwarte.

Zdrowie : Jeżeli planujecie ciążę, to energie w tym miesiącu wyjątkowo was wspierają. Ewentualne problemy skórne skonsultujcie z dermatologiem.

Twoja ocena

5 / 5. 3