WAGA MAJ 2021

Miłość : Droga wago, jeżeli niedawno zostałaś singlem, to ułóż swoje życie na nowo. Zamiast walczyć z sytuacją wyciągnij lekcję i zacznij cieszyć się życiem. Wagi, które aktualnie są w trakcie rozwodu powinny przed rozprawą zasięgnąć rady specjalisty, gdyż partner może was niemiło zaskoczyć. W stabilnych związkach spokój mogą zakłócić wybryki dzieci, pogadanka rodzicielska powinna pomóc. Jeżeli staracie się o kredyt na zakup mieszkania lub domu, to w maju powinna przyjść pozytywna decyzja.

Praca : W sprawach zawodowych stosujcie się do zasad, które narzucił szef. Jeżeli uważacie, że jest to niezgodne z waszymi wyznawanymi wartościami, pora rozglądnąć się za nowym miejscem. Dbajcie o równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, bo partner może mieć do was pretensję o zbyt długi pobyt w pracy. Jeśli nie odpowiada wam obecna firma, to w połowie miesiąca otrzymacie propozycję, z której powinniście skorzystać, gdyż stworzy wam nowe możliwości rozwoju i zwiększy zasobność konta. Osoby poszukujące pracy pod koniec miesiąca mają szansę otrzymać propozycję, będzie jednak ona wymagała zmiany miejsca zamieszkania.

Zdrowie : Mierzcie regularnie ciśnienie. Karty pokazują również szybki powrót do zdrowia lub niespodziewanie szybki postęp choroby.

Twoja ocena

5 / 5. 3