KOZIOROŻEC MAJ 2021

Miłość : W związkach koziorożców zapanuje piękna i stabilna energia. Będziecie cieszyć się swoją obecnością i czasem spędzonym w gronie najbliższej rodziny. Jedyne co może być dla was uciążliwe, to nadmiar pracy, który nie pozwoli ci bywać tyle czasu w domu ile byś chciał. Samotne koziorożce mogą poznać osobę, która tak jak i wy ma za sobą serię nieudanych relacji. Początkowo znajomość będzie działała na płaszczyźnie pociągu fizycznego, ale bardzo szybko zauważycie, że rodzące się w was uczucie to zdecydowanie coś głębszego.

Praca : Na początku może wam się wydawać, że już nie macie sił na zmierzenie się z życiem. Odpocznijcie, zregenerujcie siły a utracona równowaga powróci i z energią przystąpicie do zdecydowanego działania. Jeżeli otrzymacie propozycję nowego stanowiska, to dokładnie ją rozważcie. Może się okazać, że nie wszystko wygląda tak pięknie, jak jest wam przedstawiane. Dopiero pod koniec miesiąca może przyjść oferta, która w pełni was zadowoli. Osoby poszukujące pracy powinny aktywnie działać, a pojawia się atrakcyjne propozycje.

Zdrowie : Karty wskazują na problemy z bezpłodnością, która jednak może wynikać z innych powodów niż sądzicie. Panie, zwróćcie uwagę na choroby kobiece.

Twoja ocena

5 / 5. 3