BYK KWIECIEŃ 2021

Miłość : Byk będzie miał ochotę spakować walizkę i w samotności wyruszyć w podróż, najchętniej do jakiegoś ciepłego kraju. Niestety bardzo szybko zostaniesz sprowadzony na ziemię przez partnera. Niektóre z was zostaną postawione przed trudnym wyborem pomiędzy obecnym toksycznym związkiem a nową, ale jeszcze nie rozpoznaną relacją. Kierujcie się intuicją. Samotne byki zamiast siedzieć w domu i się zamartwiać postanowią zacząć realizować marzenia z młodych lat. Podczas samotnej podróży możecie poznać Bardzo ciekawą osobę, a co z tego wyniknie, czas pokaże.

Praca : Postąpiłeś zgodnie ze swoimi przekonaniami i wziąłeś pod uwagę wszystkie czynniki ryzyka, ale nie wyszło tak jakbyś oczekiwał. Wybór, którego dokonałeś będzie oceniany dwojako, a ty postanowisz odpuścić zbędne tłumaczenia. Na szczęście los ci sprzyja więc spokojnie wykaraskasz się z każdych tarapatów. Macie bardzo korzystny okres na otwieranie własnej firmy lub zawieranie spółek i podpisywanie nowych kontraktów. Osoby poszukujące pracy mogą rozpocząć nowy projekt ze swoim życiowym partnerem.

Zdrowie : Jeżeli chorujecie to może nastąpić szybki rozwój choroby lub wręcz przeciwnie, będziecie zaskoczeni szybkim wyzdrowieniem. Pamiętajcie o mierzeniu ciśnienia.

Twoja ocena

5 / 5. 3