BLIŹNIĘTA KWIECIEŃ 2021

Miłość : Jeżeli jesteś kobietą, przestań martwić się o wszystkich i w końcu zajmij się sobą. Poświęć czas swojemu ciału i duszy, a od razu poczujesz się lepiej. W związkach, które długo starały się o dziecko, możliwa ciąża lub narodziny, a jeżeli marzyliście o tym, aby zostać dziadkami to być może nadszedł ten moment. Na wszelkie pojawiające się kłopoty spójrzcie z innej perspektywy i pamiętajcie, że zawsze jest więcej niż jedno wyjście. Singlom ten miesiąc upłynie na codziennych obowiązkach. Nie skupiajcie się na tym czego wam brakuje i doceńcie to co zsyła wam los.

Praca : Odniesienie sukcesu kosztowało was sporo wysiłku, więc postarajcie się chwilę odpocząć w domowym zaciszu. Wtedy pełni werwy i z nowymi siłami powrócicie do powierzonych wam obowiązków. Karty ostrzegają przed zbytnią zabawą i nadmiarem używek. Wasza niedyspozycja może zostać zauważona przez szefa. Nie wchodźcie w miejscu pracy w romanse, bo może was to drogo kosztować, włącznie ze zmianą miejsca zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy przypadkowo wpadną na ofertę, która będzie spełnieniem ich zawodowych ambicji.

Zdrowie : Jeżeli zmagaliście się z uporczywymi dolegliwościami, to teraz przyjdzie powrót do zdrowia. Uwaga tylko na drogi oddechowe.

Twoja ocena

5 / 5. 5