BARAN KWIECIEŃ 2021

Miłość : W związkach zajdzie konieczność przeprowadzenia rzeczowej i konkretnej rozmowy. Może się okazać, że wasz partner lub wy macie w głowie różne opcje dotyczące omawianych spraw. Może też okazać się, że partner rozważa inne opcje związkowe. Podejmiecie zdecydowane działanie, aby ratować waszą relację i oprzeć ją na zupełnie innych fundamentach. Jest duża szansa, że tak się stanie. Samotne barany podczas jednego ze spotkań towarzyskich mogą poznać swoją drugą połówkę. W sypialni zapłonie ogień, a wy śmiało możecie robić dłuższe plany na wspólną przyszłość.

Praca : Część z was w wyniku sporu postanowi odejść z obecnego miejsca i rozpocząć swoją własną wędrówkę w stronę stabilności finansowej. Istnieje możliwość powrotu do wcześniejszego miejsca zatrudnienia lub do pomysłów z przeszłości. W jakiej sytuacji byście się nie znalazły i tak macie ogromne pokłady siły i determinacji, aby zrealizować każdy pomysł. Wiara w powodzenie przedsięwzięcia pozwoli zbudować nowe podwaliny pod waszą karierę. Jeżeli poszukujecie pracy, może odezwać się do was ktoś, do kogo już dawno temu wysyłaliście aplikację.

Zdrowie : Jeżeli po wykonanych badaniach macie postawioną diagnozę, to skonsultujcie to z innym specjalistą, gdyż istnieje możliwość pomyłki.

Twoja ocena

5 / 5. 4