STRZELEC MARZEC 2021

Miłość : W tym tygodniu przemyślisz wszystkie za i przeciw i w końcu podejmiesz decyzję. Po ostatnim poważnym związku teraz podejmiesz walkę o swoje szczęście. Jeżeli dostaniesz zaproszenie na spotkanie lub imprezę to nie odmawiaj, bo jest duża możliwość spotkania osoby do stałego i trwałego związku. Dla strzelców w relacji energia miłości, lekkości i zabawy. Czas spędzony razem rozgrzeje na nowo waszą sypialnię. Część z was, która postanowiła się rozstać z partnerem będzie zajmować się oficjalnym zakończeniem małżeństwa. Rzucicie się w wir romansów i beztroskiej zabawy.

Praca : Jeżeli strzelcu poszukujesz nowego zajęcia, to twoje umiejętności zostaną docenione i otrzymasz dobre wiadomości. Nowe miejsce wynagrodzi ci dotychczasowe niepowodzenia i zaprowadzi tak długo wyczekiwaną równowagę. Osoby zatrudnione otrzymają propozycję nowego stanowiska lub przejścia do nowej firmy. Prawdopodobnie będzie to praca w terenie lub wymagająca przeprowadzki. Korzystajcie, bo znacznie poprawi to stan waszych finansów.

Zdrowie : Karta Gwiazdy wskazuje na powrót do zdrowia lub znalezienie odpowiedniej metody leczenia. Zwróćcie uwagę na układ oddechowy.

Twoja ocena

5 / 5. 3