KOZIOROŻEC MARZEC 2021

Miłość : Marzec przyniesie koziorożcowi zmęczenie obowiązkami domowymi. Brak pomocy ze strony partnera spowoduje u ciebie poczucie, że w tej relacji tylko ty się starasz. Nie podejmuj pochopnych decyzji a raczej wyraź jasno swoje uczucia. Nie będzie łatwo, ale rozmowa powinna pomóc. Na drodze samotnych koziorożców stanie wyjątkowa osoba. Nie twórzcie w głowie scenariuszy tylko dajcie się tej znajomości powoli rozwijać. W tym miesiącu we wszelkich relacjach nie powinniście stosować rozwiązań siłowych i gwałtownych.

Praca : Podjąłeś decyzję, która początkowo wydawała się lekiem na wszystkie problemy, po czasie zrozumiałeś, że nie jet to twoje powołanie. Oczyścisz swoje myśli i bez sentymentów ruszysz z wiarą w nowym kierunku. Karty pokazują, że będzie to najlepsza z możliwych decyzja. Jeżeli zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę, to los ci sprzyja. Koziorożce poszukujące pracy powinny aktywnie jej poszukiwać a na pewno ktoś zwróci uwagę na wasze predyspozycje i umiejętności.

Zdrowie : Jeżeli pilnie potrzebujesz konsultacji skorzystaj z pomocy, nawet jeżeli będziesz musiał za nią zapłacić. Możliwe choroby wieku dojrzałego.

Twoja ocena

5 / 5. 3