I kwartał

Miłość :

Sytuacja zmusi cię byku do obrony relacji, w której aktualnie jesteś. Ktoś trzeci może starać się nieźle namieszać i tylko od ciebie zależy jak uda wam się przez te trudności przebrnąć, więc bez wahania zawalcz o siebie i swoje racje. Twoja determinacja doprowadzi was do sukcesu i wzmocni związek, a tobie przyniesie większą pewność siebie. Wolny byku, masz przed sobą okres wyjątkowego poczucia samotności. Zamiast siedzieć i się zamartwiać, wykorzystaj ten czas na wgląd w siebie i głębszą analizę dotychczasowego życia uczuciowego. Pamiętaj też, że nic nie trwa wiecznie.

Praca :

Przed tobą bardzo dobry okres finansowy. Możesz teraz liczyć na pomoc innych i ich wsparcie. Jeżeli potrzebujesz funduszy na rozkręcenie własnej firmy, to spokojnie możesz starać się o dotację lub dofinansowanie, gdyż osoby, od których to zależy będą ci bardzo przychylne. Jeżeli to ty masz zasoby, to zwróć uwagę, czy ktoś w twoim otoczeniu nie potrzebuje pomocy. Jeżeli poszukujesz pracy, wykaż się inicjatywą i podejmuj nawet ryzykowne działania. Bądź śmiały i wyrzuć z głowy wszelkie ograniczenia. Otwórz się na nowe doświadczenia a propozycja lub oferta, na którą czekasz przyjdzie szybciej niż myślisz.

Zdrowie :

Możliwe choroby wieku dziecięcego. Możesz się też dowiedzieć byku o chorobie, którą masz od urodzenia, ale do tej pory nie dawała żadnych objawów.

 

Oceń ten horoskop

5 / 5. 2