BYK 2022 rok

I kwartał

Miłość :

Sytuacja zmusi cię byku do obrony relacji, w której aktualnie jesteś. Ktoś trzeci może starać się nieźle namieszać i tylko od ciebie zależy jak uda wam się przez te trudności przebrnąć, więc bez wahania zawalcz o siebie i swoje racje. Twoja determinacja doprowadzi was do sukcesu i wzmocni związek, a tobie przyniesie większą pewność siebie. Wolny byku, masz przed sobą okres wyjątkowego poczucia samotności. Zamiast siedzieć i się zamartwiać, wykorzystaj ten czas na wgląd w siebie i głębszą analizę dotychczasowego życia uczuciowego. Pamiętaj też, że nic nie trwa wiecznie.

Praca :

Przed tobą bardzo dobry okres finansowy. Możesz teraz liczyć na pomoc innych i ich wsparcie. Jeżeli potrzebujesz funduszy na rozkręcenie własnej firmy, to spokojnie możesz starać się o dotację lub dofinansowanie, gdyż osoby, od których to zależy będą ci bardzo przychylne. Jeżeli to ty masz zasoby, to zwróć uwagę, czy ktoś w twoim otoczeniu nie potrzebuje pomocy. Jeżeli poszukujesz pracy, wykaż się inicjatywą i podejmuj nawet ryzykowne działania. Bądź śmiały i wyrzuć z głowy wszelkie ograniczenia. Otwórz się na nowe doświadczenia a propozycja lub oferta, na którą czekasz przyjdzie szybciej niż myślisz.

Zdrowie :

Możliwe choroby wieku dziecięcego. Możesz się też dowiedzieć byku o chorobie, którą masz od urodzenia, ale do tej pory nie dawała żadnych objawów.

II kwartał

Miłość :

W twoim związku może teraz dojść do małych starć i potyczek. Te spory nie zachwieją wprawdzie waszą relacją, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szczere rozmowy. Na szczęście przy dobrej woli obu stron szybko dojdziecie do porozumienia. Jeżeli jesteś singlem, wokół ciebie będą pojawiać się nowe osoby, co potencjalnie zwiększy szansę na poznanie kogoś do relacji. W swoich wyborach kieruj się racjonalnym myśleniem.

Praca :

W pracy odłóż na bok emocje i kieruj się wyłącznie logiką i chłodnym myśleniem. Pojawi się teraz okazja na pokazanie się jako autorytet w danej dziedzinie. Wykorzystaj ten moment, aby podnieść swój prestiż. Jeżeli poszukujesz pracy, to zejdź na ziemię i spójrz trzeźwym okiem na otaczającą cię rzeczywistość. Zastanów się nad tym, gdzie jest twoje miejsce i jaką drogę zawodową chcesz wybrać. Z ostatecznymi decyzjami poczekaj jakiś czas lub skorzystaj z porady kogoś, kto ma doświadczenie.

Zdrowie :

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to pogorszenie widzenia.

 

Twoja ocena

5 / 5. 5