I kwartał

Miłość :

Przed tobą bliźniaku pomyślny okres dla twojego związku. Pokonasz wszelkie przeszkody i problemy i odniesiesz zwycięstwo w walce o zdrową i szczęśliwą relację. Przy partnerze poczujesz się jakbyś wygrał główną wygraną na loterii. Do waszego domu zawita spokój i stabilizacja. Jeżeli jesteś wolny, to nie wahaj się przejąć inicjatywy, bo pewność siebie doda ci uroku i przyciągnie właściwą osobę. Uczucie, które się pojawi będzie pełne namiętności i pasji.

Praca :

Nie podejmuj teraz walki o tzw. pietruszkę. Jeżeli zależy ci na awansie lub podwyżce pokaż najpierw, że stać cię na ciężką pracę. Korzystna okaże się teraz dla ciebie współpraca  w grupie i elastyczne podejście do wykonywanych obowiązków. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz przyjdą do ciebie nowe propozycje i oferty. Nie obawiaj się jeżeli będziesz musiał w nowym miejscu zdobyć dodatkową wiedzę lub umiejętności, działaj odważnie i z determinacją.

Zdrowie :

Staraj się zdrowo odżywiać gdyż grożą ci problemy z układem trawiennym. Profilaktycznie możesz zrobić prześwietlenie płuc.

Oceń ten horoskop

5 / 5. 2