BLIŹNIĘTA 2022 rok

I kwartał

Miłość :

Przed tobą bliźniaku pomyślny okres dla twojego związku. Pokonasz wszelkie przeszkody i problemy i odniesiesz zwycięstwo w walce o zdrową i szczęśliwą relację. Przy partnerze poczujesz się jakbyś wygrał główną wygraną na loterii. Do waszego domu zawita spokój i stabilizacja. Jeżeli jesteś wolny, to nie wahaj się przejąć inicjatywy, bo pewność siebie doda ci uroku i przyciągnie właściwą osobę. Uczucie, które się pojawi będzie pełne namiętności i pasji.

Praca :

Nie podejmuj teraz walki o tzw. pietruszkę. Jeżeli zależy ci na awansie lub podwyżce pokaż najpierw, że stać cię na ciężką pracę. Korzystna okaże się teraz dla ciebie współpraca  w grupie i elastyczne podejście do wykonywanych obowiązków. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz przyjdą do ciebie nowe propozycje i oferty. Nie obawiaj się jeżeli będziesz musiał w nowym miejscu zdobyć dodatkową wiedzę lub umiejętności, działaj odważnie i z determinacją.

Zdrowie :

Staraj się zdrowo odżywiać gdyż grożą ci problemy z układem trawiennym. Profilaktycznie możesz zrobić prześwietlenie płuc.

II kwartał

Miłość :

Możesz teraz przekonać się o stałości uczuć partnera. Możliwa deklaracja wejścia w stabilny związek, zaręczyny lub ustalenie daty ślubu. Jedynym minusem może być mniejsza chęć partnera na łóżkowe igraszki. Jesteś singlem, masz teraz okazję poznać osobę, z którą od pierwszego spojrzenia będziesz marzyć o założeniu rodziny. Przed tobą niezwykłe i trwałe uczucie.

Praca :

W pracy zwróć uwagę, czy przypadkiem ktoś nie kopie pod tobą dołków. Uważaj też, aby nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. W decyzjach kieruj się logiką i zdobądź wszystkie potrzebne informacje. Pilnuj, aby ktoś nie przypisał sobie twoich zasług. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, a wszelkie konflikty rozwiązuj w sposób dyplomatyczny. Jeżeli poszukujesz pracy, to najpierw opracuj plan, a dopiero wtedy przystąp do działania. Chaos nie jest teraz wskazany. Odrzuć emocje i skup się na chłodnej kalkulacji.

Zdrowie :

Możesz być teraz nadwrażliwy emocjonalnie. Ubieraj się stosownie do pogody, bo grożą ci na szczęście drobne przeziębienia.

Twoja ocena

5 / 5. 5