HOROSKOP BLIŹNIĘTA 31 PAŹDZIERNIK – 6 LISTOPAD 2022

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 31 PAŹDZIERNIK – 6 LISTOPAD 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Bliźnięta na tydzień od 31 października do 6 listopada 2022.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku postanowisz odsunąć się na bok i w samotności zastanowić się nad trwającą relacją. Ten czas będzie ci potrzebny, aby nabrać dystansu i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania. To też czas uleczenia ewentualnych zadrażnień. Jeżeli to twój partner potrzebuje momentu wyciszenia, to daj mu zebrać myśli. Jeżeli poszukujesz swojej drugiej połówki, to w nowych znajomościach zachowaj dalece idącą ostrożność, gdyż nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Poczekaj aż dostrzeżesz całą prawdę o potencjalnym partnerze.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych nadszedł czas odcinania kuponów. Jesteś we właściwym miejscu, w którym całkowicie zaspokajasz swoje ambicje zawodowe. Etap, który nadszedł, to moment zapłaty za solidną pracę i włożony wysiłek. Przed tobą sukces i splendor, ale pod warunkiem, że do swoich obowiązków podchodziłeś z należytą rozwagą i uwagą. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz opracuj dokładną strategię działania. Weź sprawy w swoje ręce i nie bój się zaryzykować, bo twój umysł jest teraz wyjątkowo błyskotliwy, a umiejętności które posiadasz prowadzą cię wprost do osiągnięcia sukcesu.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – ZDROWIE

W zdrowiu możesz liczyć na pełną harmonię i stabilność. Aby uniknąć kłopotów z nerkami nie zapominaj o nawadnianiu organizmu.

horoskop bliźnięta

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 1