HOROSKOP RAK 31 PAŹDZIERNIK – 6 LISTOPAD 2022

HOROSKOP RAK 31 PAŹDZIERNIK – 6 LISTOPAD 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Rak na tydzień od 31 października do 6 listopada 2022.

HOROSKOP RAK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku mogą się teraz pojawić drobne tarcia. Wyjaśnij wszelkie wątpliwości od razu i nie czekaj aż problemy zaczną się nawarstwiać. Ważne jest teraz, abyście byli wobec siebie szczerzy, gdyż tylko prawda pozwoli na zbudowanie szczęśliwej relacji. Jeżeli jesteś wolny, to znajdź czas na wyjścia i towarzyskie spotkania. Nie przesiaduj do późna w pracy, bo zabraknie ci okazji na poznanie kogoś, kto wypełni pustkę w twoim życiu.

HOROSKOP RAK – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych czeka cię przestój. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek i poskładaj na nowo myśli, aby po okresie marazmu z nowymi planami ruszyć ku nowym wyzwaniom. Może się też okazać, że w działaniach zawodowych przeszkodzi cię choroba, która położy cię do łóżka. Poszukujesz pracy ? Przed tobą bardzo dobry okres na rozpoczynanie nowych projektów. Możesz liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. Uważaj tylko, aby nie przegapić pojawiającej się szansy.

HOROSKOP RAK – ZDROWIE

Jeżeli w zdrowiu dokuczają ci pewne dolegliwości i nie możesz znaleźć ich przyczyny, to nie ufaj tylko jednemu specjaliście, ale poproś innego lekarza o dodatkową konsultację.

horoskop rak

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 1