WODNIK GRUDZIEŃ

Miłość : Wodniki single przygotujcie się na wielkie uczucie. Na to wygląda, że związek rozpocznie się w sypialni a dopiero później rozwijał się będzie emocjonalnie. Nareszcie znajdziecie kogoś, kto oprócz ciągłego brania ma Wam również wiele do zaoferowania. W Waszym życiu nadejdzie koniec emocjonalnej pustki. W związkach okres odnowienia uczuć, równowagi i ciepła.

Praca : Przed Wami trudne wybory związane ze zmianą Waszej pozycji w pracy. Możliwe, że otrzymacie nowe stanowisko, które będzie się wiązało z podróżami lub przeprowadzką. Czy Wam się podoba czy nie, zmiana jest nieunikniona. Nie martwcie się jednak, bo zmierzacie w lepsze miejsce. Osoby poszukujące pracy powinny być otwarte na niekonwencjonalne oferty. Jeżeli zastanawiacie się czy wyjechać z miejsca zamieszkania, to karty mówią, że to będzie dobra decyzja.

Zdrowie : Nie przejadajcie się w Święta, bo możliwe są kłopoty żołądkowe. Ubierajcie się ciepło i nie zapominajcie o nawodnieniu organizmu. Cokolwiek Wam będzie dolegać karty pokazują szybki powrót do zdrowia.

Twoja ocena

5 / 5. 4