RYBY GRUDZIEŃ

Miłość : Ryby single podczas podróży lub w drodze poznają osobę czułą, delikatną lecz jeszcze trochę niedojrzałą. Nie brońcie się przed tym uczuciem, bo owa osóbka przy Was rozwinie się i dorośnie do prawdziwego i szczerego związku, nie mniej cierpliwość się opłaci. W związkach odnowienie uczuć, Wasz partner przemieni się w prawdziwego romantyka. Jeżeli oczekujecie narodzin dziecka, będzie to miesiąc pełen duchowych wzniesień.

Praca : W pracy dzięki ambicji i pewności siebie nadejdzie okres twórczego rozwoju. Pamiętaj, aby swoją inteligencję i logikę wykorzystać w dobrym celu. Będziesz sprawiedliwy i współczujący, dlatego też w Święta odpocznij i zregeneruj siły a nowe pomysły będą Ci same wpadać do głowy. Osoby bez pracy powinny zmienić metodę jej poszukiwania. Podczas rozmów z potencjalnymi pracodawcami panujcie nad emocjami. Karty pokazują, że Wasza determinacja pod koniec miesiąca przyniesie nowe oferty.

Zdrowie : Mogą się odezwać choroby, które wydawały się już zaleczone. Szczególnie w Święta dbaj o swój żołądek, mierz regularnie ciśnienie.

Twoja ocena

5 / 5. 7