STRZELEC 14-20.02.2022 rok

Strzelec

W związku postanowisz odsunąć się na bok i w samotności zastanowić się nad trwającą relacją. Ten czas będzie ci potrzebny, aby nabrać dystansu i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania. To też czas uleczenia ewentualnych zadrażnień. Jeżeli to twój partner potrzebuje momentu wyciszenia, to daj mu zebrać myśli. Jeżeli jesteś singlem, to nadszedł czas otwarcia się na nowe uczucie. W twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto zechce ci oddać swoje serce i ofiarować miłość. Przed tobą piękny emocjonalnie czas.

W pracy nie masz się czego obawiać, bo co by się nie działo, twoja pozycja jest mocna i stabilna. Wprawdzie może się okazać, że musisz podjąć walkę, ale od samego początku twoja wygrana będzie przesądzona, więc zawalcz o to, co ci się należy. Jeżeli poszukujesz pracy, to trzymaj się obranej drogi i nie zmieniaj pierwotnego planu. W twoich zmaganiach może pomóc ci ktoś, kto jest dla ciebie autorytetem. Jego mądrość i wskazówki będą bezcenne, więc skorzystaj z dobrych rad.

W zdrowiu istnieją dwie możliwości. Możesz teraz zakończyć leczenie lub rozpocząć nową terapię. Możliwy zabieg chirurgiczny.

Twoja ocena

5 / 5. 1