KOZIOROŻEC 14-20.02.2022 rok

Koziorożec

W związku możesz liczyć teraz na równowagę. Jesteście na etapie pełnego zrozumienia i możecie liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie. Nadszedł moment, kiedy to przyjaźń a nie rozbuchana namiętność scala waszą relację. Jeżeli jesteś singlem, to wyjątkowo będzie ci teraz dokuczała samotność. Pamiętaj, że lepiej poczekać na właściwą osobę niż tkwić w relacji bez przyszłości.

W pracy trzymaj się ustalonych zasad. Teraz nadszedł czas abyś wykorzystać zdolności logicznego myślenia, bo takie podejście zagwarantuje ci docenienie i szacunek. W swoich ocenach postaraj się nie ranić innych. Możesz teraz zostać mentorem i młodszym kolegom przekazywać bezcenną wiedzę. Jeżeli poszukujesz pracy, to fortuna zacznie ci sprzyjać. Nowe zajęcie oprócz stabilizacji finansowej przyniesie spełnienie i szczęście z wykonywanych obowiązków. Dobry czas na założenie własnej firmy i inwestycje finansowe.

W zdrowiu zwróć uwagę na zawroty głowy i kłopoty z koordynacją ruchową. Jeżeli takie objawy się pojawią skorzystaj z porady specjalisty.

Twoja ocena

5 / 5. 1