Nów Księżyca w Strzelcu 04.12.2021 r.

BARAN – MAG
Możesz teraz wszystko, więc planuj i kreuj własną rzeczywistość. Rozpoczynaj śmiało nowe przedsięwzięcia, bo jesteś skazany na sukces, tym bardziej, że odkryjesz swoje przeznaczenie. W miłości karta przyniesie Ci nowe fascynacje, a w związku przezwyciężenie problemów.
BYK – ŚWIAT
Z odwagą wejdziesz w nowe, a wszystko co niepotrzebne i toksyczne zostawisz za sobą. Wszelkie Twoje plany będą toczyć się po Twojej myśli. Przyjdzie do Ciebie świadomość, czego tak naprawdę pragniesz, co da Ci w końcu spokój wewnętrzny. W miłości nadejdzie porozumienie i nowe uczucie.
BLIŹNIĘTA – 6 DENARÓW
W Twoim życiu zapanuje równowaga. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub wsparcia, to zjawi się ktoś, kto poda Ci pomocną dłoń. Zwróć też uwagę, czy ktoś nie potrzebuje Twojej pomocy. W miłości czas dobrego partnerstwa i dbania o siebie nawzajem. Możesz liczyć na poprawę sytuacji finansowej i zawodowej.
RAK – GŁUPIEC
Odważnie i bez zahamowań wchodź w nowe. Możesz zmienić miejsce zamieszkania lub pracę, co będzie dla Ciebie nową ekscytacją. Jeżeli obecnie nie jesteś zadowolony ze swojego życia, pamiętaj, że możesz wszystko zacząć od nowa. W relacjach z innymi otwórz się na nowe znajomości.
LEW – AS MIECZY
Wykorzystaj nowe pomysły i inspiracje, bo masz teraz szansę na rozwój w nowym dla siebie kierunku, co przyniesie rozwiązanie starych problemów. Rozmawiaj, słuchaj i wyciągaj wnioski. W rozmowach z partnerem używaj logicznych argumentów i nie daj się ponieść emocjom.
PANNA – 5 BUŁAW
Bądź otwarta na dialog i porozumienie. Broń swojego zdania i własnych wartości oraz przekonań. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to okaż bez obaw swoją siłę. W związku karta przynosi ekscytujące wydarzenia, które mogą wywołać w Tobie niepotrzebny niepokój.
Jeżeli jesteś wolną Panną, to Twoje serce może się bronić przed nowym uczuciem.
WAGA – KRÓLOWA KIELICHÓW
Przyjdzie do Ciebie zrozumienie stanów uczuciowych. Będziesz się Wago kierowała tylko i wyłącznie własnym sercem. Poddaj się temu, gdyż Twoje uczucia doprowadzą Cię teraz do właściwego miejsca. Może teraz stanąć na Twojej drodze, ktoś, kto odegra ważną rolę w Twoim życiu.
SKORPION – 10 BUŁAW
Możesz się teraz poczuć przemęczony. Na szczęście masz wybór i możesz porzucić to, co aktualnie Ci ciąży. W związku odczucie znudzenia i zniechęcenia wymusi na Tobie zmiany, które mogą okazać się dla relacji zbawienne. W pracy również będziesz odczuwał przeciążenie, które będzie tym bardziej dotkliwe, gdyż współpracownicy nie będą Ci pomocni.
STRZELEC – RYCERZ DENARÓW
Wykażesz się determinacją i cierpliwością i z uporem będziesz dążył do obranego celu. Mogą Cię teraz spotkać miłe niespodzianki w postaci premii lub wygranej. Uważaj tylko, aby nie powielać starych błędów. Podjęta praca nad związkiem pozwoli poprawić Twoją relację.
KOZIOROŻEC – 3 MIECZY
Zderzenie się z życiem może okazać się dla Ciebie bolesne. Nie będzie lekko, ale musisz się pogodzić z rzeczywistością i posprzątać życiowy bałagan. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że Twoja relacja nie spełnia oczekiwań lub jest toksyczna, możesz podjąć decyzję o rozstaniu. To samo dotyczy spraw zawodowych. Pora na uleczenie.
WODNIK – 2 MIECZY
W Twojej głowie pojawi się mętlik i ciężko będzie Ci podjąć racjonalną decyzję. Nie podejmuj nowych działań, gdyż nie jesteś w stanie dokonać właściwego wyboru. W związku możesz czuć, że każde z was żyje własnym życiem. W sprawach zawodowych daj sobie czas, bo podejmowane zabiegi nie przyniosą oczekiwanego rezultatu.
RYBY – ŚMIERĆ
Przed Tobą czas przemijania i zakończeń. Przygotuj się na zmiany w różnych sferach życia. Pozbądź się wszystkiego co Ci nie służy i powoli zacznij otwierać się na nowe. Transformacja przyniesie Ci odrodzenie zbudowane na zupełnie nowych fundamentach. Porzucisz wszystko co Ci nie służy i nawet jeżeli towarzyszy temu żal, powoli otworzysz się na nowe.

Twoja ocena

5 / 5. 3