Wiosna 2023 – Co przyniesie dla każdego znaku ? c.d. Waga – Ryby

Wiosna 2023

WAGA

Dotychczasowa wytrwałość Wag, szczególnie jeżeli chodzi o dążenie do wyznaczonego celu, przyniesie teraz wymierne efekty. Pomimo braku akceptacji ze strony otoczenia Wasz upór pokona wszystkie przeciwności. Ciężka praca, zarówno nad własnymi słabościami jak i brakami w materii zostanie sowicie wynagrodzona. Teraz możecie pozwolić sobie na złapanie oddechu po ciężkim okresie. Wybory jakie postawi przed Wami życie nie będą trudne, gdyż każda droga zaprowadzi Was w lepsze i bardziej komfortowe miejsce niż to, w którym teraz się znajdujecie. Zarówno w miłości jak i w finansach macie zielone światło. Pamiętajcie, że myśli kreują rzeczywistość, więc zapomnijcie o tworzeniu w głowie czarnych scenariuszy, bo zakłócicie tę piękną, przychodzącą do Was energię.

SKORPION

Skorpiony, spieszcie się powoli. Tak długo czekałyście na spełnienie marzenia, że niech Was nie poniesie zbytni optymizm. Szczególną ostrożnością wykażcie się w kwestiach finansowych. Czytanie drobnego druku uchroni Was przed kłopotami. Zastosowanie się do tej wskazówki pozwoli w pełni cieszyć się wiosną i nadchodzącymi wydarzeniami. Czekają Was przełomowe momenty i niespodzianki. Może to być przeprowadzka do nowego miejsca, ślub lub zaręczyny. Samotne Skorpiony mogą spotkać kogoś, z kim stworzą trwały związek. Niech Was nie zrazi ktoś, kto początkowo wydaje się twardy i skostniały, to tylko zewnętrzna powłoka, która niedługo zacznie się topić w wiosennym słońcu. Zawodowo możecie liczyć na pomoc współpracowników, a w razie potrzeby wsparcie otrzymacie też od szefa.

STRZELEC

Strzelce mają przed sobą niezwykły czas. Czegokolwiek się nie dotkniecie, to będzie jak dotyk Midasa. Wszelkie Wasze plany i zamierzenia wspierane będą przez Wszechświat. Zaufajcie bezgranicznie swojej intuicji, bo jej moc zaprowadzi Was w stronę uleczenia wszelkich bolączek i wszelkiego spełnienia. Znikające problemy przywrócą równowagę emocjonalną, co przysłuży się każdej sferze Waszego życia. W związkach możecie liczyć na odrodzenie przygasłych uczuć, a samotne Strzelce ponownie otworzą serce przygotowane na przyjęcie nowej miłości. Również w sprawach zawodowych czeka Was czas prosperity i niezwykłych zbiegów okoliczności. Macie przed sobą tak zwane 5 minut. Znajdziecie się we właściwym miejscu i o właściwej porze, dlatego rozglądajcie się dookoła i bądźcie uważni, aby nie przegapić pojawiających się okazji.

KOZIOROŻEC

Koziorożce ostatnio trochę migały się od pracy i obowiązków domowych. Długa dla Was zima nie sprzyjała koncentracji i obowiązkowości. Razem z wiosną obudzicie się jednak do życia i przejmiecie stery. Uświadomicie sobie, co jest dla Was ważne i w jakim kierunku należy podążać, aby osiągnąć ustalony cel. Przestaniecie bronić się przed tym co nieznane i pozwolicie sobie na wyjście z własnego bagienka, w którym do tej pory tkwiliście. U Koziorożców nie widać wprawdzie spektakularnych zmian na wiosnę, ale rzeczy, które będą się wydarzać teraz, będą miały wpływ na to, co wydarzy się w drugiej połowie roku. W miłości jak na razie bez zmian. Również w sprawach zawodowych nie zadzieje się nić niezwykłego. Najbliższe miesiące wykorzystajcie na samorozwój, dokształcanie i uleczanie starych ran.

WODNIK

Wodnikom wiosna przyniesie głębokie zrozumienie zarówno siebie jak i otaczającego świata. Będziecie gotowe na zmierzenie się z prawdą i podejmiecie działanie zmierzające do naprawy kulejących obszarów Waszego życia. Nowe podejście może diametralnie zmienić Wasze relacje osobiste i zawodowe. Sami podejmiecie decyzję o dokonaniu rewolucji w miłości i pracy. Poczujecie moc, o którą byście siebie nie podejrzewały. W związkach przestaniecie iść na kompromis. Postawicie sprawy jasno i jasno określicie swoje potrzeby, co przy Waszej sile perswazji naprawi starą relację i nada jej nową jakość. Część z Was postawi na siebie i podejmie decyzję o rozstaniu z partnerem. Cokolwiek się nie wydarzy, to z perspektywy czasu zobaczycie, że los działa na Waszą korzyść. Postawicie też na siebie jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Realizuj plany, proś o podwyżkę, a jak chcesz to poszukuj nowego zatrudnienia, teraz wszystko zależy od Ciebie.

RYBY

Przed Rybami czas spokoju, stabilności i miłości. W Wasze życie wiosna wprowadzi uleczenie w każdej dziedzinie życia. Jedyne co musicie zrobić, to zacząć działać a los zrobi swoje. Wysyłajcie intencje do wszechświata i oczekujcie cudów a nadejdą. Samotne Ryby pochłonie nowa miłość, nie obawiajcie dać się porwać temu uczuciu. W związkach po burzliwym okresie wypłyniecie na spokojne wody, a Wasza relacja rozpali się nowym płomieniem. Również w sprawach zawodowych przyjdzie czas na realizację nowych pomysłów, co zaowocuje grubszym portfelem. Po zimowym letargu sprawy nabiorą tempa, koło fortuny obróci się na Waszą korzyść i zaprowadzi Was wprost do zwycięstwa. Nie osiadajcie jednak na laurach tylko wykorzystajcie sprzyjające Wam wiatry.

Wiosna 2023 - Co przyniesie dla każdego znaku ? c.d. Waga - Ryby

 

Twoja ocena

5 / 5. 1