Wodnik Luty 2021

Miłość : W tym miesiącu trzymajcie się wodniki swoich zasad a unikniecie turbulencji życiowych. Początek lutego przynosi skupienie raczej na materii, a związek zejdzie na dalszy plan. Czekanie na twój powrót z pracy zmęczy już partnera, więc możliwe są drobne scysje w tej kwestii. Zastanówcie się na czym tak naprawdę wam zależy. Dla samotnych nowa znajomość, która bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Dojrzałyście już do stabilnej relacji, więc bez wahania możecie oddać komuś wartościowemu swoje serce.

Praca : Twoja intuicja podpowie ci w którą stronę iść, aby spełnić się zawodowo. Jedynym problemem może być rodzina, która będzie się obawiała, że teraz będziesz miał wodniku dla nich mniej czasu. Masz teraz w sobie ogromną siłę, więc bez problemu poradzisz sobie w nowym środowisku. Docenisz też pracę na własny rachunek i w końcu poczujesz, że robisz to co kochasz. Zwróć tylko uwagę, czy aby nie za mało odpoczywasz.

Zdrowie : Karty pokazują, że zalecone leki lub terapia przyniosą oczekiwane skutki. Jeżeli masz chorobę lokomocyjną, to przed podróżą nie zapomnij o odpowiednich lekach

Oceń ten horoskop

5 / 5. 5