RYBY MARZEC

Miłość : Będziesz się rybo zastanawiać, czy za ciągłym pobytem partnera w pracy nie skrywa się jakaś tajemnica. Nie musisz się zamartwiać, bo robi to dla was. Poczucie pustki i osamotnienia nie będzie cię jednak opuszczać, na chwilę wycofasz się w głąb siebie. Na szczęście złe myśli odejdą w niepamięć a ty odrodzisz się jak feniks z popiołów. Samotne ryby będą miały wiele opcji do wyboru, intuicja wskaże wam właściwą drogę. Osoba, którą wybierzecie będzie inteligentna i błyskotliwa a jej wszechstronna  wiedza niejednokrotnie was zaskoczy.

Praca : Wygląda na to, że ryby poszukujące pracy będą miały co świętować. Propozycja, którą otrzymacie zaspokoi wasze pragnienia ponad miarę. Nie będziecie mogły uwierzyć w własne szczęście, w końcu spełniają się wasze marzenia. Konto świecące pustkami zacznie cieszyć wasze oczy. Na osoby pracujące czekają nowe wyzwania. Nie podchodźcie do nich z obawą i wyrzućcie z głowy czarne wizje, poradzicie sobie doskonale. Jedynym minusem może być brak czasu dla rodziny, wynikający z ogromu czekających was obowiązków.

Zdrowie : Zadbajcie o swoje zdrowie psychiczne, stosujcie odpowiednią dietę a  przy nasileniu objawów chorobowych skorzystajcie z rady specjalisty.

Twoja ocena

5 / 5. 6