KOZIOROŻEC LUTY 2021

Miłość : Koziorożce w związku otrzymają wiadomości od osoby, która w przeszłości była im bardzo bliska. Przez moment w waszej głowie zrodzą się wątpliwości czy jesteście z właściwą osobą. Na szczęście będzie to chwilowe i docenicie zalety obecnego partnera. Single mają szanse na znalezienie swojej drugiej połówki. Prawdopodobnie będzie to osoba poznana przez internet. Nowa znajomość pozwoli wam zamknąć przeszłość i z wiarą w powodzenie wejść w nowy związek.

Praca : Będziecie bardzo zadowolone ze swojej pracy, jednak sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót. Może okazać się, że wasza firma będzie zlikwidowana lub zredukują wasze stanowisko. Zamiast zamartwiać się i nie spać po nocach pomyślcie o szkoleniu lub nowym kierunku zawodowym. Pomysł, na który wpadniecie przyniesie wam nową, nieoczekiwaną propozycję. Wchodźcie w to śmiało, bo to nowy, piękny początek.

Zdrowie : Pokazuje się zmiana w sprawach zdrowotnych, niestety jeżeli jesteście zdrowi, to może coś się przyplątać. Nie nadużywajcie alkoholu, bo może się to odbić na waszej wątrobie lub trzustce.

Twoja ocena

5 / 5. 4