BLIŹNIĘTA MARZEC 2021

Miłość : W miesiąc wchodzicie z energią braków emocjonalnych i ogólnego przytłoczenia. W związkach doskwierać może nieobecność mentalna lub faktyczna partnera. Ciężko wam będzie wybrać pomiędzy potrzebami finansowymi rodziny a potrzebą bliskości i atencji. Dajcie sobie czas, bo już niedługo powróci ciepły i stabilny dom. Równowagę przyniosą napływające dobre wiadomości. Single zostaną postawione przed wyborem potencjalnego partnera. Jeżeli nie jesteście w stanie wybrać jednej z osób, to znaczy, że jeszcze nie nadszedł wasz czas.

Praca : Walka jaką stoczyłyście o swoją pozycję zawodową zaczyna przynosić efekty. Sukcesywnie będziecie poszerzać swoją wiedzę w wybranej dziedzinie, co pozwoli odnieść sukces zawodowy i zaspokoi wasze ambicje. Poczujecie się na tyle pewnie, że postanowicie poszukać nowego zajęcia, aby nadal doskonalić swoje umiejętności. Osoby bez pracy powinny zmienić metodę jej poszukiwania lub zastanowić się czy na razie nie podjąć pracy dorywczej.

Zdrowie : Ubierajcie się stosownie do pogody, bo grozi wam drobne przeziębienie. Zadbajcie również o równowagę w emocjach.

Twoja ocena

5 / 5. 4