BARAN 2022 rok

I kwartał

Miłość :

W twoim związku zapanuje spokój i stabilizacja. Jeżeli do tej pory żyliście na odległość, to teraz nadszedł czas połączenia. To moment, w którym nareszcie poczujesz się spełniony i szczęśliwy w swojej relacji. Możliwy ślub lub zaręczyny oraz przeprowadzka do nowego, wspólnego domu. Jeżeli jesteś samotnym baranem, to na twojej drodze stanie teraz osoba, która jest w stanie zagwarantować ci stabilność na całe życie. Uważaj tylko, aby nie dać się zdominować i pomimo głębokich uczuć  miej własne zdanie. Po jakimś czasie zrozumiesz, że zyskasz tym szacunek partnera.

Praca :

Możesz teraz poczuć przeciążenie i niechęć do wykonywanego zajęcia. Zanim jednak odpuścisz zakończ rozpoczęte działania. Kosztowało cię to w końcu zbyt wiele wysiłku i szkoda, aby końcowy sukces przypadł komuś innemu. Pozwól sobie na odpoczynek, ale nie zbaczaj z obranej drogi. Jeżeli baranie poszukujesz pracy, to możesz liczyć na rozwiązanie swoich problemów. Zachowaj spokój i z optymizmem patrz w przyszłość. W swoich wyborach kieruj się rozumem a emocje zatrzymaj dla siebie.

Zdrowie :

Przed tobą okres uleczenia. Możesz też zmienić miejsce lub specjalistę, co przyniesie ci same korzyści zdrowotne.

II kwartał

Miłość :

W związku masz przed sobą wyjątkowy czas. W twoim domu zapanuje zgoda i harmonia, a ty będziesz grzał się w cieple domowego ogniska. Bezpieczeństwo emocjonalne, które będziesz odczuwać zasieje myśl, czy aby nie pora na podjęcie decyzji o posiadaniu pierwszego lub kolejnego dziecka. Jeżeli jesteś singlem, to teraz ty przejmiesz inicjatywę i ruszysz na podbój. Twoja determinacja pozwoli ci zdobyć względy osoby, o której od dawna myślisz.

Praca :

Przed tobą bardzo dobry okres w sprawach zawodowych. Podpisanie nowych kontraktów, znalezienie nowych klientów oraz porozumienie z szefem i współpracownikami. Możesz też podjąć decyzję o założeniu spółki z kimś, z kim do tej pory jedynie współpracowałeś. W poszukiwaniu zatrudnienia wykaż się kreatywnością i systematycznością. Twoje zmagania zostaną teraz nagrodzone, a im trudniejsza spotka cię walka, tym większa satysfakcja ze zwycięstwa.

Zdrowie :

W zdrowiu nie będzie większych problemów. Możliwe jedynie zabiegi poprawiające urodę.

 

 

 

Twoja ocena

5 / 5. 5