BARAN MARZEC 2021

Miłość : Jeżeli planowaliście ślub, to okaże się, że być może zaistnieje przesłanka do jego przesunięcia. Barany w problemowych związkach, nocami będą zastanawiać się jak wyjść z zaistniałej sytuacji. Intuicja podpowie wam, że czasami , aby zachować stabilność emocjonalną lepiej zostać samemu. Zmienicie swoje podejście i ostatecznie rozliczycie się z przeszłością. Odejście nie będzie łatwe, ale na pewno  przyniesie ulgę. Samotne barany czas poświęcą na zrozumienie swoich emocji, co pozwoli im dostrzec błędy z poprzednich relacji. Pod koniec miesiąca może pojawić się osoba niezwykle pociągająca, ale uważajcie, bo raczej nie ma poważnych planów.

Praca : Będziecie rozżalone z powodu zaistniałej sytuacji. Macie już jakąś pozycję i doświadczenie a ktoś traktuje was jak ucznia na dywaniku u dyrektora. Z powodów rodzinnych wasza sytuacja zawodowa może ulec zawieszeniu. Najpierw opracujcie plan a później przystępujcie do działania, to zagwarantuje wam sukces. Jeżeli pojawi się nowa propozycja wchodźcie w nią śmiało i bez obaw, bo dacie sobie świetnie radę. W trudnych chwilach możecie liczyć na pomoc rodziców. Osobom poszukującym pracy zalecane jest wyjście do ludzi, nowe kontakty otworzą przed wami nowe perspektywy.

Zdrowie : Znajdźcie zajęcie, dzięki któremu się zrelaksujecie, bo grozi wam przeciążenie stresem. Zadbajcie o układ odpornościowy.

Twoja ocena

5 / 5. 6