LEW MARZEC 2021

Miłość : Nie masz w tej chwili lwie głowy do myślenia o uczuciach, a twoje działania skierowane są raczej na sferę finansową. Życie bywa jednak przewrotne i miłość zmierza w twoją stronę. Początkowa wymiana wiadomości, coraz bardziej intymnych zmusi cię do obrania jednej z dróg. Nieprzespane noce przyniosą odpowiedź, postanowisz zaryzykować i wejść w nowy romans. Dla związków karty pokazują, że to co będzie was scalać, to ustalanie budżetu domowego. Dopiero pod koniec miesiąca przypomnicie sobie co was łączy i dlaczego jesteście razem.

Praca : Nauczysz się jak należy kierować własnym życiem, aby osiągnąć upragnione cele zawodowe. Otworzą się przed tobą nowe możliwości i zaczniesz wykorzystywać pojawiające się szanse na własną korzyść. Sumienna praca i uczciwe do niej podejście zagwarantuje nowe i dostatnie życie finansowe. Poszukujący pracy nie powinni się zrażać, tylko systematycznie odpisywać na zamieszczone oferty. Być może odezwie się do was stary pracodawca lub zadzwoni ktoś, do kogo dawno temu wysłaliście aplikację.

Zdrowie : W przypadku lekkich chorób zdajcie się na naturalne środki. Jeżeli potrzebujecie wsparcia duchowego, skorzystajcie z pomocy osoby duchownej.

Twoja ocena

5 / 5. 3