HOROSKOP RAK 3 LIPIEC – 9 LIPIEC 2023

HOROSKOP RAK 3 LIPIEC – 9 LIPIEC 2023

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Rak na tydzień od 3 lipca do 9 lipca 2023

HOROSKOP RAK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku postanowisz odsunąć się na bok i w samotności zastanowić się nad trwającą relacją. Ten czas będzie ci potrzebny, aby nabrać dystansu i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania. To też czas uleczenia ewentualnych zadrażnień. Jeżeli to twój partner potrzebuje momentu wyciszenia, to daj mu zebrać myśli. Jeżeli jesteś singlem w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto wzbudzi twoją ciekawość. Nie spodziewaj się po tej osobie romantycznych gestów i niezwykłej namiętności, ale zdecydowanie możesz liczyć na wierność i przyjacielskie uczucia.

HOROSKOP RAK – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych czeka cię sukces, który poprawi twoją sytuację finansową. Wielka waleczność i kreatywność pozwoli ukazać twoje największe zalety, co pozwoli ci w przyszłości zachować wolność i niezależność. Możliwy jest teraz awans na kierownicze stanowisko. Jeżeli pozostałeś bez pracy, to najwidoczniej tak właśnie miało się stać. To czas dla ciebie, czas zrozumienia swoich motywacji i emocji. Odpowiedzi co do dalszej drogi znajdziesz wewnątrz siebie.

HOROSKOP RAK – ZDROWIE

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jeżeli planujesz zostać rodzicem, to teraz jest odpowiedni moment na podjęcie starań.

horoskop rak

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

4 / 5. 2