HOROSKOP STRZELEC 3 LIPIEC – 9 LIPIEC 2023

HOROSKOP STRZELEC 3 LIPIEC – 9 LIPIEC 2023

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Strzelec na tydzień od 3 lipca do 9 lipca 2023

HOROSKOP STRZELEC – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku to będzie bardzo namiętny i pełen ognistych nocy okres. Możecie się teraz wybrać w romantyczną podróż. Nie musi być ona długa, ale na pewno rozbudzi na nowo wasze uczucie. Wasze sprawy rodzinne przyspieszą, możecie podjąć decyzję o przeprowadzce lub kupnie samochodu. Jeżeli jesteś singlem, to przed tobą czas celebracji życia. Będziesz świetnie bawił się i poznawał nowe osoby. Wprawdzie jeszcze nie podejmiesz decyzji co do wyboru jednej osoby, ale na pewno nie zabraknie wokół ciebie godnych zaufania ludzi, na których możesz polegać.

HOROSKOP STRZELEC – PRACA I FINANSE

W pracy czeka cię okres wzmożonego wysiłku. Nie obawiaj się, tylko działaj elastycznie i z entuzjazmem i pokaż się z jak najlepszej strony. Twoja postawa zapewni ci sukces, szczególnie materialny i pozwoli wzmocnić pozycję zawodową. Jeżeli poszukujesz pracy, to nie masz co liczyć na powrót do starej firmy np. po urlopie macierzyńskim. W znalezieniu nowego zatrudnienia mogą pomóc osoby z przeszłości, ale pod warunkiem, że będą wiedziały w jakiej obecnie znajdujesz się sytuacji.

HOROSKOP STRZELEC – ZDROWIE

W zdrowiu okres płodności. Jeżeli od dawna czekasz na ciążę lub narodziny dziecka, to teraz twoje marzenia mogą się zrealizować.

horoskop strzelec

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 1